325

3 %

— Богдан Ясен

мало чи багато?


Тут на порталі промайнула така новина. Говорилося, шо в Штатах три із хвостиком відсотків людей вважають себе людьми з гомосексуальною орієнтацією. Я от хотів написати, бо хтось би начитався такого і подумав, "Тю, так мало". Це виходить, в рідній Україні, враховуюхчи необізнаність і страх перед визнанням власної орієнтації, таких людей нашкребеш може 1%, а може і ні. І чо про них перейматися. Діток до 14 років в Україні 14%, стареньких тих хто дожив до 65 і старше - 15 з лишком процентів, і т.д. Навіть, прости Господи, росіян етнічних - 17 цілих процентів. Тобто є групи людей представлені побільше в усій сукупності громадян нашої славної країни. І проблем у них побільше, ніж у якихось там п***сів.

Ен-ні, тут давайте розберемось про нехай навіть ті 3 %. По-перше, сексуальна орієнтація не поширюється якимось дивним чином, як пропонують усякі спеціалісти. Тіпа, надивився гомо-пропаганди і зразу закортіло собо попробувати. Це як із статтю, хтось хлопчик, хтось дівчинка, а потім пощитали, а вийшло 50 на 50, тому-шо все це діло випадку, який сперматозоїд перший прибіг. У цивілізованих країнах з цим розібрались і заспокоїлись. Шо не роби, а дітей буде народжуватись - на однго хлопчика - одна дівчинка. Те саме і з орієнтацією. Хоч трісни, а таких людей буде, хто каже три, хто каже 5 процентів. Але не більше, і саме головне - не менше.

По-друге, ці три проценти дуже неоднорідні в свєму складі. Немає усередненої людини із гомосексуальною орієнтацією. Гіпотетично, це може бути студент, студентка, їхній викладач, викладачка, сантехнік, таксист, лікар, медсестра, військовий, продавець на ринку, будівельник, депуутат у мерседесі і т.д. А те, шо ми можемо пригадати людей з гомосексуальною орієнтацією тільки із шоу-бізнесу, це лише тому, що там більше тих, хто зізнався про свою орієнтацію. Висновок: ми маємо людей, які є скрізь і такі неоднорідні, що пора вже говорити про них не як про окрему групу, а перетягнути дискусію в площину саме персональних якостей окремої людини і почати поважати як і інші якості. Шо і робиться в тих цивілізованих країнах.

І наостанок, нехай їх і 3 всього проценти, а тепер причепимо до них їх рідних і друзів, і отримаємо проблему, яка стосується майже кожного.

Удачі, хлопці та дівчата!

Рейтинг
4
Ваша оцінка
Підписуйтесь
на наші акаунти