345

Довіра? Впевненість у людині, яку ти вважаєш близькою та рідною?

— Вірочка Сенейко

Чи можна в наш час довіряти чи довіритись людині?


В наш час переважає такий стан, як розчарування в людях! Ми не можемо вгадати це як по відношенню друзів, других половинок, і як це не сумно визнавати - рідних людей!

Хочеться поділитись власним досвідом, не дуже солодким та і проаналізувати як буває і в інших!

Люди керуються вигодою особистою, кожен думає як б було краше для нього, не задумуючись про інших які тебе оточують, про їхні почуття!!!

З кожним прожитим днем в нашому суспільстві стає все страшніше, і все частіше виникає питання: Чи є взагалі безкорисливі, люди яким ти дійсно дорогий, цікавий і любимий? Чи настане цей день, коли тобі зателефонують "просто так", поцікавитися просто як в тебе справи, як твоє здоров'я!? Без будь-яких "привіт, як справи, слухай в мене тут до тебе прохання!" навіть елементарні дзвінки в наш час все рідше бувають "просто так"!!!

Розчарування в друзях - сьогодні це звична справа! Друзі зараз, як і черговий залицяльник, сьогодні є а завтра вже немає! Як казав колись один чоловік "Друзі поруч, коли сонце гріє! Коли сонце заходить і друзі випаровуються!" Найгірше коли ти довіряєш і довіряєшся людині, відкриваєш душу, в будь-який час готовий допомогти, адже ти вважаєш цю людину близькою! А коли настає один прекрасний день, коли та людина, яку ти вважаєш своєю рідненькою, встромляє ніж в спину словом, ділом, підлістю, брудом - це дуже не приємно та боляче! І ти продовжуєш ту саму помилку з багатьма ще "друзями"! Але з часом і досвідом ти все одно починаєш розуміти і бачити все зі сторони і ти вирішиш, що достатньо тримати біля себе таких "ДРУЗІВ" !!!

Про хлопців можна дуже багато писати і про розчарування в них! Переважно більшість настільки непоістійні, безвідповідальні, не відповідають за свої слова, думають тільки про себе і не ставлять нікого окрім себе і своєї думки до уваги, не задумуючись що можуть зробити боляче! Таких речей можна багато перерахувати! Дуже важко в наш час зустріти гідного, якому можна було б довіритись і не розчаруватись! Можна і 5 років бути з людиною і не знати насправді який він справжній! Але все одно рано чи пізно зустрінеться той, який змусить тебе змінити свою думку про тих хто був ДО нього! Тому не варто засмучуватись, адже це життя! І ми отримуємо досвід і вчимось на своїх помилках!!!

Кожен помилявся, робив помилки, приймав не правильні рішення в своєму житті! Але ніколи не пізно зрозуміти і змінити все в своєму житті! Адже це наше життя, і як ми захочемо так і буде! Не все зразу в нашому житті ідеально, ми не можемо знати всієї правди, і одразу розбиратися в людях...

Рейтинг
5
Ваша оцінка
Підписуйтесь
на наші акаунти