337

Прийняття себе, або найважливіший камінг-аут.

— Олівер

Прийняття себе таким, як ти є. Спробую на власному досвіді розповісти про цю частину камінг-аута.


Ще у свої тринадцять років я роздумував над своєю особистістю. Мені здавалося, що щось не те, має бути по іншому. Бувало я сидів перед дзеркалом і роздивлявся годинами своє відображення. 

Але те що я бачив було не рідним та диким, натомість, люди говорили в один голос: "- Усе чудово!"

І я усе скинув на підлітковий вік, як і мої батьки. Повернувся до цієї теми, що щось не так, вже в п'ятнадцять. Це сталося у літку, коли усі дівчата почали перетворення у справжніх кокеток і ставали все більш жіночнішими. Я ж у своєму випадку хотів одягати чоловіче і мати коротке волосся.

Нажаль, якщо перший період прийняття себе, який я назву "Підозріле відчуття" є менш безболісним то другий "Відрікання" мені запам'ятався доволі абсурдним. Я дивився на себе і бачив дівчинку, довге волосся, струнка талія та ненависне плаття, що заставила одягнути мати. У цей момент у голові крутилася думка: " Але ж я хлопець!!"

 

Близько місяця у мене була глибока дипресія і я думав на Богом і вірою. Чому родився таким? За що мені це? Одного разу зірвав голос коли кричав на себе самого. 

Мої роздуми були перервані коли я знайшов велику сім'ю. ЛГБТ портали стали для мене відрадою. І цей період був для мене "Просвіта" . Я зрозумів, що я не один і маю право на щастя. Як поліглот у день та ніч я шукав інформацію, символіка, історія і решту речей у тематиці ЛГБТ. 

 

У мене з'явилися друзі, лезбійки, геї, трансгендери та бі.Я зрозумів що моя орієнтація гомосексуальна, я любив чоловіків і хотів щоб вони мене бачили, як юнака.

Зараз я знаходжусь в періоді " Змін".

Скоро зміннюю гардероб та зачіску. І зараз я відчуваю себе справді щасливим. 

 

Так, що хочу сказати вам, не покидати надію та боріться за ваше щастя!!

 

 Ваш Олівер

Рейтинг
5
Ваша оцінка
Підписуйтесь
на наші акаунти