8963

Квіри більше, ніж патріоти: наша відповідь Марцінківу!

— Дмитро

На тлі чергових гомофобних висловлювань мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа вважаю важливим публічно звернутися до Адміністрації президента України та Міністерства у справах ветеранів України. Також окремо прошу відреагувати на мою заяву українську


На тлі чергових гомофобних висловлювань мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа вважаю важливим публічно звернутися до Адміністрації президента України та Міністерства у справах ветеранів України. Також окремо прошу відреагувати на мою заяву українську та міжнародну ЛГБТ-спільноту.

Прикро усвідомлювати, що поки весь світ об'єднує зусилля у боротьбі за рівні права, Україна, як і раніше, залишається в ролі наздоганяючої та попускає прояви жорстокої дискримінації ЛГБТ-спільноти. Черговий мерзенний випад з боку одіозного представника ВО "Свободи" є лише верхівкою айсбергу тотальної агресії націоналістів проти представників квір-культури в Україні. Особливий біль викликає той факт, що Марцінків та його брати по радикальним переконанням не вважають патріотами навіть нас, тих представників ЛГБТ, хто пролив на Донбасі не менш крові, ніж інші. Більш того, саме в підрозділах ЗСУ та Нацгвардії ми набагато більше ризикуємо у випадку камінг-аута. Наприклад, тисячі відвертих геїв під тиском своїх командирів відмовлялися від УБД та відповідних виплат. Також для нас все ще є свіжим приклад Василя Давиденка, який після публічного камінг-аута в минулому році став жертвою жорстокого побиття. Тобто навіть активне висвітлення у ЗМІ наших проблем не дає гарантій особистої безпеки.

Я вважаю, що ситуація, яка склалася, не залишає нам іншого вибору, окрім як виходити за межі військової колони на "КиївПрайді" чи локальних заходів та максимально відстоювати свої права. Найефективніше це можна реалізувати лише шляхом створення власної ветеранської організації для представників ЛГБТ. Ми домагатимемося зміни ставлення до квірів в армії, вимагатимемо покарання для ініціаторів гомофонних витівок, в тому числі й з боку націоналістичних рухів та інших ветеранських організацій. Також ми наполягаємо на присутності відвертого представника ЛГБТ у керівництві Міністерства у справах ветеранів. За нашими даними, чинна влада може дати нам таку змогу. Але, тим не менш, ми просимо міжнародну спільноту посприяти подоланню потенційних перешкод. Створенням власної ветеранської організації, яка, за нашими підрахунками, повинна стати однією з великих та впливових в країні, ми не тільки виведемо на новий рівень становище ЛГБТ-спільноти в Україні, але й сподіваємося своєю завзятістю поліпшити життя усіх ветеранів бойових дій.

З надією на розуміння та підтримку з боку керівництва України та міжнародної спільноти.

ЛГБТ- активіст, ветеран АТО і патріот України Дмитро Євченко.

Рейтинг
5
Ваша оцінка
Підписуйтесь
на наші акаунти