342

Більше української на Національному ЛГБТ порталі

— Богдан Глоба

або наші нові перспективи і здобутки.


За останні декілька тижнів ми отримали надзвичайну велику кількість звернень щодо української мови на порталі. Звісно, портал орієнтований на свою аудиторію і ми не можемо ігнорувати запит нашого читача.

Спершу хочу відкрити велику таємницю: команда порталу почала готувати україномовну версію, ще декілька місяців тому. Хоча на сьогодні Національний ЛГБТ портал технічно готовий транслювати україномовну версію, ми не маємо достатньо контенту українською мовою про ЛГБТ.

Запускаючи портал російською мовою, ми одразу думали про необхідність української версії, але запуск саме російської версії був обраний з двох причин:

Наявність великої кількості російськомовного контенту;

Більша частина аудиторії, яка читає російською.

Так вже історично склалось, що в Україні значна частина населення думає, пише, розмовляє і читає російською. Це може подобатись або ні, але це факт з яким доводиться рахуватись. От і зараз, коли ми дивимось статистику відвідувачів нашого порталу, то 75% - це російськомовний споживач, і лише 9,95% - україномовний.

Чи стануть ці цифри на заваді українській версії порталу? Звісно ні, адже ми зацікавлені в розвитку ідентичного порталу, який буде неповторним, цікавим та яскравим. І саме українська мова стане тією “родзинкою” Національного ЛГБТ порталу, за яку його полюблять тисячі українських ЛГБТ.  

Що гріха таїти, може ВО «Свобода», яка принципово не читає російською, тому така гомофобна, що не знає нічого про українських ЛГБТ? А так, Іллєнко чи Тягнибок, читаючи за ранковою кавою україномовні новини на Національному ЛГБТ порталі з часом і змінять свій гнів на підтримку, так як вони змінили партійні квитки КПРС на любов до незалежної Україні. Як говорить класик: “Ничто не вечно под луной”.

P.S. Запуск української версії Національного ЛГБТ порталу заплановий на вересень 2013. На вас чекатимуть декілька цікавих інтерактивних проектів. Також ми готуємо серію цікавого українського матеріалу. Маємо надію, що Ви нас підтримаєте читанням, там своїми рекомендаціями друзям. Давайте працювати над поширенням української ЛГБТ культури разом.

  

 

Рейтинг
3.4
Ваша оцінка
Підписуйтесь
на наші акаунти