1525

«Я бісексуальна і це чудово!»

— Hello Violett

Життєва історія прийняття себе та своєї орієнтаціїї.


Цей великий розказ – є невеликою частиною з мого життя.


Почну з того, що мені 27 років і тільки пару місяців тому я, навіть для самої себе, зробила камінг- аут. Я прийняла себе, що я бісексуальна.

З самого дитинства я росла у звичайній родині. Папа інженер, мама вчитель. Як, можливо і у більшості людей, сексуального виховання у сім'ї ніякого не було. Щоб ви розуміли, коли по телевізору показували сцени з поцілунком чоловіка і жінки, мій тато завжди жартівливо коментував ці сцени, щоб це викликало сміх. А коли показували сцени з ще більш сексуальним сюжетом, ніж з поцілунком - мене виганяли з кімнати в терміновому порядку або говорили закрити очі, відвертатися. Я зараз не говорю про вік 6-7 років і молодше, це відбувалося і в більш дорослому, підлітковому віці.

Це я до того, що моя орієнтація розвивалася як бур'ян, так як обговорення будь-якої «сексуальної» теми в нашому будинку вважалася чимось неприйнятним і піддавалося глузуванням. Не кажучи вже про обговорення різних видах орієнтації.

У дитинстві я навіть не замислювалася про те, якої орієнтації. Здавалося логічним, що бувають пари, що складаються з чоловіків з жінками і все. Перед очима були тільки одні приклади, це батьки, їхні друзі, батьки моїх друзів - все становили собою тільки гетеро пари. Будучи в садку мене запитували, як там справи? І чи є хлопчик який мені подобається? Що підсвідомо вкорінювало, що хлопчики - добре, а дівчатка - такого взагалі не буває.


Але в один момент у мене змінилася свідомість.

Це сталося приблизно в 12-13 років, коли з'явилася нова музична група «Тату». Говорили про них скрізь, про те, що дві дівчинки, лесбі ...

Усередині мене ніби все перевернулося. Стало цікаво, що ж це таке «любов з дівчиною». У цей період я в перший раз поцілувалася з дівчинкою, що пізніше переросло у відносини. Ми «вчилися» цілуватися на заброшках, у неї вдома .. А в школі ми закривалися в туалеті на перервах і цілувалися. Одного разу ось так от в школі нас просік однокласник і дражнив «лесбі». Було страшенно соромно, ми відмовлялися перед однокласниками як могли. Ми не хотіли, щоб все це знали.

Дружба з цією дівчинкою переростала в відносини, але так би мовити я можу тільки зараз, проаналізувавши усе своє життя. Адже це були не просто поцілунки, у мене були до неї почуття. Пізніше ця дівчинка переїхала з батьками в інше місто, і ми більше з нею не бачилися.

 Через час я пробувала цілуватися і з іншими дівчатами, але почуттів таких як з тієї у мене більше не виникало. Тому, поступово тема з дівчатками мене перестала цікавити. В голові у мене оселилося чітке переконання, що захопленість дівчинкою у мене було тільки через моду на групу «Тату» і цікавості.

Через деякий час у мене з'явився перший хлопець. Через час інший і третій ... На моєму життєвому шляху не траплялися дівчата, які так би мені подобалися, як перша, але просто симпатії періодично виникали.

Я закінчила школу, музичне училище, переїхала далі вчитися в інше місто і вийшла заміж. Все начебто як налагодилося з моєї орієнтації, і я видихнула з полегшенням, що стала «нормальна», гетеро.

Через пару років в шлюбі ми з чоловіком зважилися на сексуальні експерименти з іншими дівчатами, я про секс утрьох. Але, на мій подив, скільки б ми не пробували - мені зовсім не подобалося. Мені здавалося, що з моєю симпатією до дівчат, мені безумовно повинно було сподобається! Однак цього не сталося. І я була в розгубленості, зовсім заплуталася в собі.

Такі експерименти ми припинили. Я намагалася не думати про це і жити далі з коханим чоловіком. Занурилася повністю в кар'єру, досягала певних висот, але це не робило мене повноцінно щасливою. Я не могла зрозуміти чому. Адже у мене все є, цікава робота, про яку я навіть не могла мріяти, коханий чоловік, який мене завжди розумів і підтримував, подорожі, і модельні зйомки, які мені подобалися як хобі.

І в один чудовий день я познайомилася з дівчиною, яка перевернула мій світ вдруге в моєму житті. Вона була ідеальна в усьому!

Перший час - я не розуміла, що зі мною відбувається. Мені було цікаво все, що пов'язано з тією дівчиною, що вона робить, про що думає, я перевіряла її соціальні мережі і дивилася її фотографії. У мене всередині все переверталося.

Цей період тривав дуже довго. Ми з нею практично не бачилися і дуже рідко спілкувалися.

Мені здавалося, що я хочу бути як вона, цікавитися тим, чим вона, робити теж що і вона. Мене сильно це вбивало і мучило. Моє серце розривалося, і я не розуміла, що зі мною. Мені здавалося, що це не здорово.

Я намагалася не давати цим дивним емоціям дати верх наді мною і розуміла, що так не можна. Я розуміла, що мені не бути як вона. Адже у мене своя особистість, свої особливості і індивідуальність.

І я стала розвивати їх і стала отримувати задоволення від цього. Але в глибині себе я уловлювала голос «у мене краще, ніж у неї, я краще, ніж вона». Що давало мені привід радіти.

Через довгий час я виробила свою індивідуальність. Стала чітко розуміти, що мені подобається, що ні, хто я і що я. Я стала такою, про яку мріяла. Питання з тією дівчиною став для мене не такий гострий, але залишався. Я стала вже чітко розуміти, що я тепер краще, ніж вона, але не дивлячись на це вона, як і раніше, мені дуже подобалася. Моя робота радувала мене все менше, і я вирішила її кинути і побути з собою і своїми думками наодинці. Хотіла розібратися зі своїми думками і своєю орієнтацією.

Через пару місяців думок самої з собою я зрозуміла, що люблю ту дівчину. Просто і безкорисливо. Але також і люблю свого чоловіка. Це для мене було на стільки дивно, що доводило до сліз і істерик.

Мені знадобилося 27 років, щоб прийняти себе таку, яка я є.

Зрозуміти, що бісексуальність - це не хвороба і це не погано. Любити дві статі одночасно - можливо. Немає правил, як повинно бути. Моє життя - єдине, і я поступаю так, як відчуваю. Також я зрозуміла, що орієнтація перевіряється часом і справжніми почуттями. Тепер я відчуваю себе повноцінною.


джерело: https://youtu.be/Uw_pRLkLlWM

 

Rating
5
Your rating
Follow us
on social media