242

Азаров пообещал норвежцам, что в Украине не будет гомофобии


Пятница-развратница »в исполнении российской Государственной Думы - а точнее, принятие закона о запрете пропаганды гомосексуализма - устроила настоящий информационный переполох в западных СМИ. О «антигейський» закон, принятый в первом чтении 25 января, написали все крупные издания с мировыми именами - The Financial Times, El Pais, Le Figaro и так далее.

Азаров пообещал норвежцам, что в Украине не будет гомофобии

Всеукраїнська благодійна організація «ТОЧКА ОПОРИ» звертається до усіх небайдужих громадяніз закликом засудити безпідставну агресію радикальних політичних партій та діячів під час проведення в Києві ґей-прайду 2012.

Нам безмежно прикро було дізнатися, що дві сотні громадян нашої країни, які забажали взяти участь у мирній акції, не змогли провести заплановану акцію через жорстокість та гомофобністьзначної частини суспільства.

Наша організація рішуче засуджуєпрояви агресії, спрямовані проти основоположних прав і свобод людини – права на недискримінацію та свободу мирних зібрань і вільного вираження поглядів, що гарантовані Європейською Конвенцією про права людини та Конституцією України. ВБО «ТОЧКА ОПОРА» з 2009 року сприяє дотриманню прав та свобод людини, зокрема права членів ЛГБТ спільноти на самовираження.

Закликаємо всіх небайдужих до консолідації зусиль для виховання толерантності у нашому суспільстві, засудження жорстокості та агресії.

Follow us
on social media