226

2Азаров пообещал норвежцам, что в Украине не будет гомофобии


В Древней Греции, колыбели демократии, философии, науки и искусства, гомосексуальные отношения были поставлены на широкую государственную ногу. Их общественная польза аргументировалась тем, что мужская любовь вселяет истинную «духовность»: мужество и высокие помыслы.

2Азаров пообещал норвежцам, что в Украине не будет гомофобии

Всеукраїнська благодійна організація «ТОЧКА ОПОРИ» звертається до усіх небайдужих громадяніз закликом засудити безпідставну агресію радикальних політичних партій та діячів під час проведення в Києві ґей-прайду 2012.

Нам безмежно прикро було дізнатися, що дві сотні громадян нашої країни, які забажали взяти участь у мирній акції, не змогли провести заплановану акцію через жорстокість та гомофобністьзначної частини суспільства.

Наша організація рішуче засуджуєпрояви агресії, спрямовані проти основоположних прав і свобод людини – права на недискримінацію та свободу мирних зібрань і вільного вираження поглядів, що гарантовані Європейською Конвенцією про права людини та Конституцією України. ВБО «ТОЧКА ОПОРА» з 2009 року сприяє дотриманню прав та свобод людини, зокрема права членів ЛГБТ спільноти на самовираження.

Закликаємо всіх небайдужих до консолідації зусиль для виховання толерантності у нашому суспільстві, засудження жорстокості та агресії.

Follow us
on social media