Як допомогти?

Двигун Національного ЛГБТ-порталу України - ентузіазм нашої команди. Ми працюємо над проектом увесь час: 24 години на добу, 7 днів на тиждень. На жаль, одного тільки бажання щось змінити мало для повноцінного розвитку порталу. Тож якщо тобі подобається справа, яку ми робимо, можеш підтримати і розвивати Національний ЛГБТ-портал України разом з нами!


Як можна допомогти Національному ЛГБТ-порталу України?


— Розкажи друзям

Нам дуже важливо, щоб якомога більше ЛГБТ знали про наш портал, щоб вони частіше заходили та читали корисний і цікавий для них матеріал, коментували, оцінювали, писали блоги. Ти можеш прямо зараз відправити посилання своїм друзям або запостити в стрічку на фейсбуці, чи вконтакті. Для нас кожен новий відвідувач - радість.

— Напиши блог

Участь ЛГБТ у соціальному житті дуже важлива для нас. Філософія нашого проекту - це створення майданчика, де кожен ЛГБТ зможе обмінятися важливою інформацією, думками, переживаннями. Твоя думка про життя ЛГБТ дуже важлива і цікава для нас. Тому не соромся, точи швидше олівець і сідай писати блог.

— Стань волонтером проекту

Тобі хочеться проявити свій талант? Відчуваєш, як у тобі повільно вмирає письменник? Сверблять руки - так хочеться розповісти про ЛГБТ-життя в Україні? Тоді тобі до нас! Пиши на email office @ t-o.org.ua, і ми допоможемо проявити твій талант письменника, журналіста. Ми врятуємо твою внутрішню Ахматову!

— Стань учасником проекту

А якщо попередні пункти тебе не надихають, бо ти тяжієш до творчої, креативної роботи - також пиши нам. Ми постійно шукаємо талановитих людей, які вміють писати, малювати, програмувати і шукають нові знання.

Підписуйтесь
на наші акаунти