95
Геями не стають завдяки пропаганді - людина народжується такою, якою вона є

Геями не стають завдяки пропаганді - людина народжується такою, якою вона є

— Камалія

Талант, краса і розум – це рідкісне поєднання незалежно від статі чи сексуальної орієнтації. Саме такою є українська співачка і модель Камалія, яка вже декілька років активно виступає на ЛГБТ-прайдах світу. Нещодавно вона оприлюднила інформацію, що 21 червня виступить на берлінському гей-прайді і у зв’язку з цим ми вирішили розпитати відому українську зірку про те, чому вона активно підтримує гей-рух і чи буде такою ж гей-френдлі для ЛГБТ в Україні.

Геями не стають завдяки пропаганді - людина народжується такою, якою вона є

Чому Вас зацікавила можливість виступити на гей-прайді? Чи виступали Ви раніше на подібних заходах? Чи запрошували Вас виступити в гей-клубах Києва?

Співачка живе життям тієї публіки, яка розуміє і приймає її творчість. Тому всі запрошення, які я отримую - приймаю з вдячністю. Аудиторія, яка хоче чути мої пісні - вона мені близька, я не можу зрадити її любов. Тому поїздка до Берліну не випадкова. Я вже кілька разів виступала там: на "RTL-Stars for Free" at Berlin-Wuhlheide, на вечірці було море гостей - близько 15 тисяч чоловік. Три тисячі гостей прийшли і на святкування річниці Radio Russkij Berlin 97.2 FM в Club Goya.

У гей-клубах Києва я не виступала. Київська тусовка вельми замкнута й обережна. Можливо коли-небудь ми подружимося.

Чи підтримали б Ви гей-парад в Україні?

Я прихильник прав ЛГБТ, вважаю, що людина вільна у виборі способу життя. Головне не порушувати основні заповіді: не убий, не вкради, і так далі. Життя - штука важка, для чого її ускладнювати. Будь-яке розвинене суспільство завжди прийме нові форми співжиття, які не утискають свободу і права інших людей. Чому ні? Кожен вільний обирати з ким йому жити і як йому любити.

Як Ви ставитесь до питання відстоювання ЛГБТ-спільнотою рівних прав з більшістю: одностатеві шлюби, всиновлення гей-парами дітей тощо?

Я не прихильник відстоювання і наполягання. Як правило, такі дії ведуть до агресії. Геями не стають завдяки пропаганді. Людина народжується такою якою є. А відчуття, які закладені природою, не потребують того, щоб їх комусь доводили. Якщо люди хочуть жити разом - заради Бога. Якщо вони вважають, що можуть народити і виховати гідного громадянина і хорошу людини - хіба це злочин? Ні. Просто потрібно навчитися поважати бажання і прагнення людини бути вільною і щасливою.

Ви народились на території сучасної Росії. Зараз там діють закони, які обмежують права лесбійок і геїв. Я маю на увазі закон про заборону «пропаганди гомосексуалізму». Як ви ставитесь до подібних гомофобних тенденцій на своїй першій Батьківщині?

Я думаю, що це ностальгія за радянським минулим. Давайте згадаємо, як проголосувала Росія за Кончіту Вюрст на останньому Євробаченні! Вона отримала 5 очок від Росії та 8 від України. Свідомість людей змінюється. Змінюються закони. Рано чи пізно російське суспільство змушене буде визнати, що ЛГБТ-спільноти існують, і не рахуватися з їх думкою суспільство вже не зможе. Потрібно просто зачекати.

В минулому році Ви стали щасливою мамою. Скажіть, чи знаєте, як будете в майбутньому розповідати дітям про сексуальність, і в скільки років, як Ви гадаєте, це трапиться?

Я вважаю, що дітям ніколи не потрібно брехати. Нехай вони маленькі, але вони все розуміють і відчувають. І найголовніше! Все, що їм потрібно знати першими повинні розповідати батьки. Тоді мама і тато будуть спокійні за психічне здоров'я своїх малюків. Зараз моїм дівчаткам немає і року, і я не можу прогнозувати, коли відбудеться розмова про сексуальність. Але вони вже точно знають, що ростуть маленькими принцесами. Вони оточені любов'ю і турботою. У цьому віці - це головне. Далі, подивимося.

Чи готові Ви в Україні підтримувати ЛГБТ-спільноту і яким чином?

Я готова боротися за свободу кожної людини. Мої пісні дарують людям радість, мене запрошують виступити на модних гей-тусовках, і я вважаю, що цим висловлюю свою підтримку.

Які пісні Ви плануєте заспівати німецьким геям?

Ну, перш за все ті, які мої німецькі друзі вже знають і люблять: «I'm alive», « Butterflies», «Love me like», «Bad love baby (Prince Igor)», «Hello», «Who's gonna love you tonight», «You make me wanna». Зараз працюю над новим альбомом. Маю надію, що мої нові пісні отримають не менш теплу підтримку.

Розмовляв Максим Івануха

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти