8978
“Русский рэп” - це втілення гомофобної клоаки

“Русский рэп” - це втілення гомофобної клоаки

— Міша Крупін

“Русский рэп” - це втілення гомофобної клоаки

Міша Крупін - український музикант, репер, продюсер. Він активно користується соціальними мережами, де неодноразово висловлював свою дружню позицію до ЛГБТ. Один з небагатьох публічних людей, який не боїться говорити на цю тему.

В інтерв'ю "Національному ЛГБТ-порталу" він розповів про ґеїв в російському репі, про причини гомофобії, про те, як потрібно розвивати в державі толерантність і багато іншого.

- Яке у тебе ставлення до ЛГБТ-людей?

- Чесно кажучи, колись давно, я був, скажімо так, гомофобом, але в певний момент я подивився на самих гомофобів і зрозумів, що я взагалі не з цієї пісочниці. Подивився, як ставляться до ЛГБТ-людей в різних країнах і зауважив, що тільки російськомовна спільнота показує на них пальцем із серії "Коль, дивись п*дики за ручку йдуть. Гигиги", і це не нормально, тому я поміняв свою думку кардинально.

- Чи багато ґеїв в “русском рэпе”?

- В основному, “русский рэп” - це втілення гомофобної клоаки, там практично тюремні поняття. Однак є й ті, хто ліберально ставиться. Що стосується кількості ґеїв в ньому, я конкретно не знаю, але напевно хтось приховує свою сексуальну орієнтацію.

- Як ставляться знайомі репери до твоєї дружньої позиції? Переставав чи хтось з тобою спілкуватися через це?

- Пару раз деякі намагалися мене розкритикувати, але у цих людей немає ніяких аргументів. Ти ж розумієш, що я не звертаю уваги на думку людей, але ні з ким не сварився через свою позицію.

 - Яке ставлення до ЛГБТ всередині українського шоу-бізнесу?

- Я особливо з цим не стикався. Особисто я ставлюся добре до будь-яких творчих людей, незалежно від їх орієнтації

- У чому ти бачиш дискримінацію української ЛГБТ-спільноти та як з нею боротися?

- Подивися на ці пики в уряді - у них же на лобі написано великими буквами: "СРСР". Навіть у цих молодих, які за два роки стали жирними виродками. Ці люди завжди будуть перешкоджати розвитку здорового суспільства.

Я не зовсім розумію, що повинен зробити уряд, але поки у людей пострадянська каша в голові - ніяких ліберальних змін, на жаль, не буде.

Є люди, які розгойдують цей човник, і мені це подобається. Наприклад, такий грамотний діяч, як Богдан Глоба.

- Що ж нам потрібно робити, раз у Верховній Раді і уряді сидять "ці пики"? Єдиним цивілізованим виходом із ситуації вважаються вибори, а й вони мало, що вирішують зараз. Як тоді позбавлятися від цих людей?

- Я думаю, може це і наївно, що якщо, на сьогоднішній день, уряд огороджується від таких питань, то хоча б спробувати достукатися до простих громадян. Наприклад, батьків і вчителів і, відповідно, школярів, тобто привчати до толерантності нове покоління. Для гомофобів поясню, що це не привчання школярів до гомосексуальності.

- У той же час, у нас суспільство теж досить гомофобне. Як можна вирішити цю проблему?

- Я вважаю, що гомофобія - це повна маячня, що не має під собою жодного конструктиву. Є чотири стандартні байки гомофоба: 1. Це "не за поняттями". 2. "Діти будуть бачити ґеїв і самі стануть ґеями". 3."Бог створив чоловіка і жінку, щоб щось там, а не те, то там" 4. "Ґеїв придумали масони, щоб скорочувати населення планети".

Гомофобія - це психічне захворювання.

- Чи підеш ти на Марш Рівності в цьому році?

- Дуже хочу піти - веселощів заради. Сподіваюся, піду.

- Чи є у тебе знайомі ґеї з українського шоу-бізнесу, які приховують свою сексуальну орієнтацію? Не радив ти їм зробити камінг-аут, адже тоді шанувальники, які теж "закриті", можуть піти за їхнім прикладом і не будуть боятися.

- Знайомих зараз таких немає, напевно, хоча може мені так здається. Я просто всім раджу гордо про це заявляти і плювати на думку оточуючих.

- На думку оточуючих можна наплювати, але що робити, якщо тебе постійно б'ють, погрожують, відносяться з презирством і все і через сексуальну орієнтацію?

- Те ж, що і будь-який мужик. Качайся, ходи з "валиною", захищай себе як можеш.

- Як думаєш, коли Україна зможе стати толерантною державою, де ЛГБТ-люди будуть захищені і отримають доступ до всіх прав людини?

- Я точно не знаю коли, але рано чи пізно так буде, і мені б хотілося це застати і посміятися в очі тим, хто був проти цього.

Спілкувався Олексій Сімончук

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти