4449
Ми повинні будувати майбутнє в якому люди зможуть вільно жити та любити, де національність, сексуальність чи релігійні переконання не матимуть значення

Ми повинні будувати майбутнє в якому люди зможуть вільно жити та любити, де національність, сексуальність чи релігійні переконання не матимуть значення

— Джамала

Джамала поспілкувалась з британським ЛГБТ-виданням Attitude під час візиту до Лондона і розповіла про ставлення до ЛГБТ-людей.

Ми повинні будувати майбутнє в якому люди зможуть вільно жити та любити, де національність, сексуальність чи релігійні переконання не матимуть значення

Що змінилося після перемоги на Євробаченні?

Я змогла виступити в різних містах та країнах. У мене був великий концерт у Польщі, я була хедлайнером німецького фестивалю. Тепер я можу ділитися музикою з людьми по всьому світу. Всі ці чудові можливості мені принесла перемога на Євробаченні. Але це тільки перший крок, надалі я хочу бути відомою виконавицею та авторкою пісень, а не тільки переможницею Євробачення.

Що ти думає про свій майбутній виступ в одному із найбільших гей-закладів Лондона "G.A.Y."?

Я дуже задоволена, адже у мене багато прихильників в Лондоні, особливо після Євробачення і я рада, що маю змогу зустрітися з ними. Звичайно, сьогодні я заспіваю для них пісню “1944”. Також будуть інші пісні про кохання та пошук сенсу життя.

Чи є у твої піснях повідомлення для ЛГБТ-прихильників?

Думаю є. Я отримала багато листів від людей з усього світу, вони писали про те, що пісня “1944” звучить так, неначе розповідає про них. Я відчуваю, що ми повинні будувати майбутнє в якому люди зможуть вільно жити та любити, майбутнє в якому національність, сексуальність чи релігійні переконання не матимуть значення.

ЛГБТ-аудиторія може бути досить активною, ти готова до цього?

Це добре для будь-якого концерту - мати активну аудиторію без будь-яких обмежень. Це краще, ніж аудиторія, яка тримає руки складеними. Це мій перший візит до Лондона, але до цього у мене був виступ в Амстердамі, най гей-вечірці - це було здорово.

Як ти думаєш, чому ЛГБТ-люди люблять Євробачення?

Це хороше запитання. Я думаю, тому що Євробачення - це час, коли всі відчувають, що ми дійсно рівні - чоловіки, жінки, гомосексуали та гетеросексуали. Кожна людина відчуває себе бажаним гостем.

Ти мала зустріч за кулісами с Джастіном Тімберлейком?

Ми не зустрілися з ним за кулісами, але він привітав мене в Instagram. Також я отримала вітання від Адель, яка сказала, що вона любить мою пісню та хотіла б заспівати дуетом.

Чи бачила ти травесті-дів, які використовують твій образ?

Є українська травесті-діва, яку звуть Монро, і вона любить мене, але я не бачила її або когось іншого, хто видає себе за мене в Україні. Але я бачила травесті-діву, яка використала мій образ в Росії. 

Ти рада, що Євробачення-2017 відбудеться в Україні?

Звичайно. Це буде велике шоу. Ми хотіли цього так довго і я впевнена, що наш уряд зробить його безпечним і прекрасним. І, звичайно, я буду виступати.

Оригінал публікації: "Jamala talks winning Eurovision and winning over gay fans" by Simon Button for Attitude. 

Підготував Левчук Тимур.

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти