104319

Гей-гід по Києву 2016


Київ - місто, де всі ЛГБТ-люди України можуть цікаво провести час. Тут є де розвернутися киянам і тим, хто подорожує країною. Якщо вас цікавить, де і як приємно провести час - ми можемо вас зорієнтувати по актуальним гей-точкам столиці.

Гей-гід по Києву 2016

Закономірно, що найбільша інфраструктура для ЛГБТ розвинута в столиці. Тут можна непобоючись проявів гомофобії більш-менш вільно виявляти свою сексуальну приналежність, відвідувати заклади «для своїх» і можливо навіть віднайти своє особисте щастя.

Геї вже давно соціалізувались у нетолерантному суспільстві, а тому відвідують будь-які із існуючих закладів міста. Раніше чи не єдиним способом знаймств були оголошення в газетах чи так звані "пліши".

«Плішки» - це простір в межах міста, переважно в його центральній частині (наприклад, парки, сквери, місця прогулянок і зони відпочинку), де, як правило, проводять вільний час представники ЛГБТ-спільноти. З розвитком клубного життя і інтернет-комунікацій, такі способи знайомств стають все менш популярними.

Гей-клуби

У Києві вже традиційно, ще від кінця 90-их періодично виникають і з’являються гей-клуби, і на даний момент працює два заклади:

LIFT (вул. Червоноармійська 72) - Новий гей-клуб Києва. Відвідувачі зможуть приємно провести час вправляючись у караоке, відвідавши даркрум або споглядаючи травесті-шоу. Кожну п'ятницю і суботу Гранд-шоу на великій сцені і шоу-програма в малому) залі щодня. Караоке відбуватиметься по вівторках і четвергах.

Помада (вул. Заньковецької, 6) - Один з найстаріших гей-закладів Києва. Відрізняєтся більш спокійною публікою, порівняно з LIFT. У клубі відсутній даркрум, а серед відвідувачів чимала кількість френдлі людей.

Гей-сауни

На даний момент нам відома лише одна тематична сауна, але список може оновлюватись в реальному часі, адже такий спосіб проведення дозвілля завжди є популярним і корисним.

Гей-сауна «BLINDAGE» (вул. Кудрявський узвіз 2) - 4 парні: фінська, турецька і римська парильні й інфрачервона сауна. Комфортні масажні кабінети з професійними столами і високоякісними масажними маслами. Заклад пропонує повний спектр послуг для приємного і комфортного часопроведення.

Вони пройшли "Індекс корпоративної рівності-2016"

Щастя Hub -  креативне простір, який створює соціальні, розважальні та розвиваючі активності. Вони змінюємо світ навколо себе і пропонують приєднатися. На базі простору доступний коворкінг, великий зал на 110 місць.

ЛГБТ-організації та вільні простори

 "Точка Опори" - благодійна організація, що виділяє такі напрямки роботи: здоров'я МСМ та профілактика ВІЛ/СНІД, робота з бізнесом (впровадження політики рівності та участь в Індексі корпоративної рівності), адвокація прав ЛГБТ та інформування суспільства на тему прав ЛГБТ. 

Батьківська ініціатива "ТЕРГО" - cпівдружність батьків, сім’ї, друзів лесбійок, геїв, трансгендерів – національний рух орієнтований на сімейні цінності. Організація проводить зустрічі батьків один, або більше разів на місяць.

"Гей-альянс Україна" - громадська організація, яка працює в сфері адвокації прав ЛГБТ, мобілізації та об'єднання спільноти, психологічної допоги (телефон довіри).

Інсайт - громадська організація, яка фокусується на захисті прав трансгендерних людей та лесбійок, під час подій на Сході України відкрила шелтер для вимушених ЛГБТ-переселенців.

Queer Home Київ - це майданчик для спілкування, зустрічей, особистісного та творчого розвитку. Тут раді всім толерантним людям, які не ділять оточуючих за ознакою гендерної ідентичності і сексуальної орієнтації.

Тестування на ВІЛ та консультація

Friendly Doctor - розумна система пошуку найближчого дружнього лікаря. Доступне безкоштовне тестування на ВІЛ, гепатити Б,С та сифіліс. Можлива консультації психолога, дерматовенеролога, уролога, сексолога. (Список послуг може відрізнятися)

Гей-альянс Київ - ком'юніті центр, де кожен може протестуватися на ВІЛ, поспілкуватися з психологом. Проводяться зустрічі для ВІЛ+ хлопців (групи самодопомоги). (Список послуг може відрізнятися)

Френдлі заклади

Так як офіційно жоден із закладів ресторанного типу не має статусу гей-френдлі, список наведений нижче – це переважно відгуки представників ЛГБТ.

Волконський Кейзер (Пассаж) (вул. Хрещатик / Заньковецької, 15/4) - Заклади мережі «Волконський» виготовляють і продають смачну і екологічно чисту випічку за унікальною французькою технологією на основі натуральної бездріжджової рідкої закваски.

INDIGO (вул. Кудряшова, 3) - Перший у Києві розважальний проект нового покоління, де в окремо спроектованому будинку, на чотирьох рівнях, розташувалися чотири окремі простори - релаксу, гастрономії, музики і танцю.

Окрім цього не варто забувати, що в Києві протягом року відбувається безліч інших квір-подій. Традиційно відбуваються кінопокази фільмів на ЛГБТ-тематику під час кінофестивалю "Молодість", "Фестиваль рівності" і багато інших подій, на яких можна буде цікаво згаяти час.

Підготував Левчук Тимур

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати зручніше на iPhone та iPad.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти