361

Здобуття рівності прав ЛГБТ на робочому місці


Здобуття рівності прав ЛГБТ на робочому місці

Якщо ви плануєте працювати над здобуттям рівності прав для лесбійок, геїв, бісексуалів та трансгендерів у вас в компанії, то прочитайте ці короткі поради, щоб розпочати та дізнатися, як зробити це безпечно та тактовно.      

Знайдіть союзників
 
Для того щоб отримати підтримку у здобутті рівності ЛГБТ у вашій компанії, важливо налагодити зв’язки з ключовими особами серед керівництва компанії. Розпочинайте зі спостережень:
  • Хто з керівництва буде вас підтримувати, а хто ні? Хто відповідає за можливість дотримання рівності у сфері праці вашої компанії (це можете бути HR-менеджер або власник компанії безпосередньо)? Хто має право ініціювати запровадження політики рівності в компанії (або антидискримінаційної політики) ?
  • Чи працюють інші члени ради директорів з такою внутрішньою політикою?
  • Власник зосереджений на одному ринку споживачів? Чи є хтось, хто працює з різноманітними секторами ринку, наприклад, у вашому маркетинговому департаменті або відділі з прав споживачів?
  • Чи є хтось на роботі, хто працює з наймом працівників з різноманітних секторів? Чи є якість внутрішні проблеми, які можуть перешкодити зміні політики?
  • Ви на межі звільнення або реструктуризації? Чи перебуває рада директорів в потрясінні?

Організуйте підтримку

Поговоріть зі своїм керівником про те, що ви збираєтесь запровадити. Впевніться, що вони розуміють те, що ви робите та чому це важливо для вас.

Почніть діалог з HR-департаменту.

Ресурсна група ЛГБТ-робітників та друзів – чудове джерело інформації та може забезпечити зв'язок з іншими робітниками, які, можливо, знаходяться в схожій ситуації. Якщо в компанії немає ЛГБТ-працівників (або ви про це не знаєте), то ви можете самостійно створити групу ЛГБТ-працівників та друзів ЛГБТ і шукати однодумців.

Донесіть свою пропозицію

Влаштуйте зустріч з HR-департаментом, або з кимось іншим, хто має можливість ініціювати рішення запровадити роботодавцем положення про недискримінацію. Запропонуйте доповнити внутрішній статут компанії гарантіями для працівників, щодо забезпечення недискримінації за різними ознаками (мови, національності, раси, кольору шкіри, статті, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності).

Розтлумачте керівництву компанії, що антидискрімнаційна політика компанії має цілий ряд привілеїв, таких як:

  • Більша кількість креативних, прогресивних і досвідчених кандидатів матимуть бажання працювати у вашій компанії, яка гарантує безпеку і неупереджене ставлення до всіх працівників;
  • Ваша офіційна політика недискримінації буде яскраво демонструвати відданість вашої компанії європейським стандартам; ви матимете високу репутацію серед європейських і американських партнерів по бізнесу;
  • Знаючи про неупереджене ставлення до співробітників, та відчуваючи на собі справедливе ставлення в компанії, працівники будуть лояльними до компанії;
  • Відчуття безпеки, справедливості і довіри в колективі підвищить ефективність роботи всієї команди, і, відповідно, покращить загальний результат команди.
  • Наявність прогресивних положень про недискримінацію буде додатковим аргументом для інвесторів, партнерів, клієнтів із країн ЄС.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти