81

Гід по чоловічим шортам літа 2014


За декілька днів офіційно бере старт літо 2014 року. Час, коли кількість одягу зменшується до мінімуму, що впливає на те, що варто ще більш уважніше стежити за власним гардеробом, аби підкреслити красу тіла і не загубитись у натовпі гарних людей.

Гід по чоловічим шортам літа 2014

Для того, щоб не помилитись із вибором шорт, ми вирішили нагадати вам три найпопулярніші їх різновиди.

Строгі шорти

Для стилю smart casual найкраще підійдуть строгі шорти, як елемент літнього гардеробу будь-якого вимогливого чоловіка. Слідуючи модним тенденціям строгі шорти стали стрункішими з плином часу. Відповідно до лінії стегна, закінчуючись трохи вище коліна.

Строгі шорти є надзвичайно універсальними і можуть бути поєднані з дуже різним за стилем одягом. Очевидно, що вони гарно дивитимуться із неструктурованим піджаком, простою футболкою/сорочкою і мокасинами. Oliver Spencer у цьогорічній колекції весна/літо 2014 поєднав темні строгі шорти із двобортним піджаком синього кольору.

Одним із секретів строгих шортів є те, що необхідно не забувати про їх колір. Він має бути нейтральним. Ви звичайно можете експериментувати із відтінками: наприклад блідо-рожевий чи небесно-блакитний, але варто пам’ятати, що колір має бути під контролем.

Короткі шорти

Стиль, який полягає в тому, що довжина шорт закінчуються на середині стегна або вище. Короткі шорти найкраще підходять для домашнього використання, під час перебування біля басейну, на пляжі чи в парку. Тобто це переважно відпочинковий варіант. Їх іноді називають плавальними шортами, так як вони часто виробляються із швидковисихаючої тканини.

Так як часто, ви будете їх носити без іншого одягу, тут можна не боятися експериментувати із кольором і дизайном. Останніми роками марка Orlebar Brown випускає короткі шорти, які за їх задумом можна носити на пляжі і потім в барі, без необхідності заміни.

Короткі шорти можна поєднувати із простими футболками чи лляними сорочками нейтрального кольору, але ви також можете вибрати популярний зараз квітковий принт. Змінивши повсякденне взуття на еспадрильї, мокасини чи лофери, ви отримаєте справжній чоловічий образ у вашому арсеналі.

Мішкуваті шорти

Дизайнери, які найчастіше в цьогорічних колекціях використовували мішкуваті шорти - Emporio Armani, Jil Sander, Salvatore Ferragamo, E. Tautz, James Long and Christopher Shannon.

Це безумовно естетичний одяг, який пасуватиме міському стилю. І особливо хлопцям із атлетичною статурою. Якщо ви серйозно не займались спортом чи взагалі ним не займались, то вам варто задуматись двічі перед тим, як обрати подібний стиль одягу.

Дизайнери з мішкуватими шортами експериментують найбільше. Тут можна бачити зовсім різні тканини. В основному під такі шорти гарно пасують спортивні кеди і в залежності від матеріалу, з якого вони виготовлені, на верх можна одягнути сорочку, футболку чи у прохолодну погоду светр.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти