356

Біг для початківців: як правильно почати бігати


Біг - хороший вид аеробних занять. Тому, систематично займаючись бігом, ти підвищуєш свій поріг витривалості, а також підвищує обмін речовин. Також біг робить сильнішими імунну систему і навіть впливає на тонус шкіри.

Біг для початківців: як правильно почати бігати

Тільки щоб отримати такий результат від бігу, потрібно навчитися робити все правильно. Ось ми і вирішили тобі допомогти і написали про те, як правильно почати бігати.

1. Бігти потрібно прямо
Якщо ти хочеш побігати подовше, тобі потрібно витрачати якомога менше своєї енергії. Як це зробити правильно? Уяви, що ти біжиш по прямій лінії, яка проходить між твоїми двома ступнями. Кожна стопа повинна бути по одну із сторін лінії. Таким чином, ти витратиш менше своїх сил на непотрібні руху.

2. Бігти потрібно рівно
Тут головне, коли біжиш тримати спину рівною. Можливо, легкий нахил вперед. Це для того, щоб домогтися максимальної швидкості і при цьому не піддавати своє тіло сильному навантаженню.

3. Поштовх
Правильно відштовхнутися при старті і під час бігу. Поштовхи потрібно контролювати з моменту, коли ступня ще цілком стоїть на землі і до самого моменту стрибка. Твої щиколотки і коліна повинні витягуватися і повністю брати участь у всьому в процесі. Тут ми можемо порекомендувати наступну вправу: підстрибуємо на місці, при цьому піднімаючи коліна якомога вище на кожній нозі, пробігаючи в такому положенні близько 50 метрів і так 6 підходів.

4. Біг босоніж
Виявляється, коли біжиш без взуття, твоя ступня майже не травмується. Крім того, підвищується швидкість і використовується менше енергії. Бігай босоніж краще по піску або траві.

5. Почни біг з ходьби
Якщо давненько не бігав, найкраще починай з ходьби поєднуючи з короткими пробіжками. Чи не плутай це зі спортивною ходьбою. Просто до своєї прогулянці додай по 5 хвилин бігу з невеликими перервами. Запам'ятай, що закінчувати таке тренування потрібно тільки кроком, так як м'язи зобов'язані прийти в нормальний тонус і встигнути охолонути.

Джерело: XL.UA

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти