35196

Гей-гід по Одесі 2016


Одеса - місто, де всі ЛГБТ-люди України можуть цікаво провести час. Тут є де розвернутися і відпочити. Якщо вас цікавить, де і як приємно провести час - ми можемо вас зорієнтувати по актуальним гей-місцях.

Гей-гід по Одесі 2016

В Одесі працює лише один гей-клуб, проте це компенсує гей-пляж.

Гей-клуб

LIBERTIN, (Рішельєвська, 60) - неординарний нічний клуб в центрі Одеси, який запрошує зануритися в атмосферу свободи і свята. Клуб розважає своїх гостей яскравими шоу і нестандартними тематичними вечірками; в клубі присутній караоке-зал.

Пляж

Гей-пляж в Одесі знаходиться майже в центрі міста, між курортними зонами Дельфін і Аркадія.

Як дістатися? 15 хвилин їзди на трамваї від залізничного вокзалу (трамвай №5, зупинка "санаторій Чкалова" на Французькому бульварі), а звідти спуститися до моря вниз через парк до прибережної асфальтованої дороги.

Обійшовши праворуч обгороджену територію пляжу санаторію ім.Чкалова, йти до берега моря стежкою, що спускається з обриву. По дерев'яних сходах вниз. Загоряти й купатися можна як в одязі так і без.

Організації та вільні простори

Queer Home - місце для зустрічей, спілкування, реалізації творчих ідей, навчання та обміну досвідом, а також спільного проведення часу і відпочинку.

Асоціація ЛГБТ «ЛІГА»  - ком'юніті центр, де всі бажаючі можуть провести час у колі однодумців. Тут завжди є з ким познайомитися, поспілкуватися, подискутувати.

Велоклуб - клуб для ЛГБТ і дружніх до них людей, де можна збиратися компанією, обмінюватися досвідом і гарно проводити час, катаючись на велосипедах, роликах і самокатах. З велоклубом можна поїхати на відпочинок за межі міста, потренуватися на Трасі здоров’я або просто прогулятися містом вночі. У клубу нема офісу, проте є група в соціальні мережі Вконтакті, де учасники можуть планувати спільні поїздки.

Тестування на ВІЛ та консультація

Friendly Doctor -  розумна система пошуку найближчого дружнього лікаря. Доступне безкоштовне тестування на ВІЛ, гепатити Б,С та сифіліс. Можлива консультації психолога, дерматовенеролога, уролога, сексолога. (Список послуг може відрізнятися)

Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» – психолог, лікар проктолог/уролог. Проводяться зустрічі для ВІЛ+ хлопців (групи самодопомоги). (Список послуг може відрізнятися)

Умовно «френдлі» кафе та арт-кафе

Оскільки офіційно жоден із закладів ресторанного типу не має статусу гей-френдлі, список наведений нижче – це відгуки представників ЛГБТ.

Арт-кафе «Шкаф» - цікаве кафе, яке відносно дня і часу доби змінює свою специфіку. Це і арт-нічний клуб, і концертний зал, і паб. 

Музей Арт-клубу "ВИХІД"(вул. Буніна, 24) - являє собою заклад, що включає в себе зал для виставок, концертний зал, бар. Позиціонує себе, як андеґраундний арт-заклад європейського типу, розрахований на іноземних відвідувачів, людей мистецтва, а також людей, що цінують мистецтво.

Підготував Левчук Тимур

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти