1365

«Моральність і ЗСЖ» по-українськи - це принизити і знищити ЛГБТ-спільноту


На відео знущання з неповнолітнього гея, яке було опубліковано 13 серпня у соціальній мережі «ВКонтакті», зловмисники змушують 16-річного хлопця який прийшов на своє перше гей-побачення «передати привіт «Модному вироку», Крайону, Олесю, Нікітє Королю». Всі ці персонажі є учасниками кримінального угрупування «Модний вирок», осередок якого діє в Києві і інших обласних центрах України.

«Моральність і ЗСЖ» по-українськи - це принизити і знищити ЛГБТ-спільноту

«Модний вирок» - це угрупування з радикальних молодиків, які вважають своєю місією боротьбу за «моральність і ЗСЖ (здоровий спосіб життя)». На перший погляд нічого поганого в цьому не має. Молодь справді деградує і багато в чому через те, що держава не опікується громадянами. Тим більше в теперішній ситуації, коли всі сили кинуті на боротьбу із зовнішнім агресором. Україна за останній рік не сходить з перших шпальт всесвітніх мас-медіа і стала справжньою гарячою точкою Європи. В цей час, поки на фронті є нагальна потреба у молодих людях, які готові захищати державу від воєнного вторгнення, в Києві і інших містах країни активізувались радикальні осередки, які воюють з так званими «вадами» суспільства. Однією з таких груп є «Модний вирок».

«Модний вирок» має дуже широкий спектр діяльності. Розгалужена мережа діє на території Росії, Білорусі і України. Українська група у ВК нараховує понад 31 тисячу підписників. Це більше ніж в Росії і Білорусі разом взятих. Періодично на своїй офіційній сторінці у ВК учасники групи викладають відео знущань над педофілами, наркоманами і іншими, на їх думку, асоціальними елементами, з якими можна боротись лише «правими методами».

У розділі «Ідеологія «Модного вироку»» є речення, в якому нелегальна кримінальна організація висловлює свою зневагу щодо представників гомосексуальної орієнтації, яка не є забороненою в Україні і світі: «Ми не проти анархістів і анти-капіталістів як союзників. Але пі***ів, ЛГБТ, педофілів, наркобариг, абортників та іншу аморальну нечисть ми зневажаємо, так як вони суперечать усім моральним нормам». Отже, ми маємо змогу бачити, що так звані «радикальні праві» вважають представників ЛГБТ такими ж небезпечними, як педофілів і наркоторговців. Останні двоє елементів суспільства у випадку скоєння і, головне, доведення протиправних діянь дійсно можуть понести кримінальну відповідальність. Лесбійки, геї, бісексуали ж, нагадаємо для всіх «борців з моральністю» - це не відхилення від норми, а люди, які за своєю природою є гомосексуальними чи бісексуальними. На даний момент гомосексуальні і бісексуальні стосунки не є забороненими в Україні (з 1991 року). Гомосексуальність не вважається хворобою чи відхиленням згідно Міжнародного класифікатора хвороб Всесвітньої організації здоров’я.

На практиці ж ми маємо підміну понять, яка свого часу була використана відомим російським борцем з педофілами і геями Максимом Марцинкевичем (Тесаком). Вона полягає в тому, що геїв радикали прирівняли до розбещувачів неповнолітніх, що є абсолютно неприйнятним, адже добровільні гомосексуальні стосунки повнолітніх громадян не є забороненими.

Учасники «Модного вироку», які взяли на озброєння методи Тесака в його проектах «Оккупай-педофіляй» і «Голубятня геть!», відловлюють тих, хто приходить на побачення з неповнолітніми до 18 років і карають без суду і слідства людей на камеру. 30 серпня на одному з відео знущання над гетеросексуальним педофілом, хлопці з «Модного вироку» розбили його обличчя до крові, змусили проковтнути невикористаний презерватив і обісцяли. Це відео згодом було вилучене з публічного доступу у соціальній мережі ВК.

У повідомленні, яке було опубліковане над розміщеним кривавим відео йшлося не лише про педофілів, але й знову про ЛГБТ-спільноту. Криваві «захисники моральності» вважають, не навівши жодного адекватного аргументу, що ліберали захищають педофілів. Також «Модний вирок» скаржиться на те, що їх, кримінальних «борців за моральність», яких би в цивілізованій країні давно б посадили надовго за грати, не фінансують так, як фінансують правозахисні ЛГБТ-організації.

На сторінці "Модного вироку" також є повідомлення, в якому учасники вихваляють напади на гей-клуб "Помада", які були здійснені на початку липня, і повідомляється, що організацією цієї провокації займалась "більш вузька група".

У цієї організації, яка притримується агресивної риторики щодо ЛГБТ є свій лідер, а саме хлопець, нікнейм якого у ВК – Нікіта Король (на фото). На всіх фотографіях на сторінці у нього приховане обличчя. Саме йому «передавав привіт» неповнолітній гей з Дарниці, з якого познущались малолітні послідовники «Модного вироку». В організації є і інші основні діючі обличчя. Усі їх сторінки доступні для публічного перегляду, але зважаючи на нелегальність і кримінальність вчинених ними діянь, вони намагаються не світитись, аби не потрапити в руки правосуддя.

Зважаючи на те, що хоч організатори «Модного вироку» і мають до побиття і знущання над неповнолітнім геєм на Дарниці не пряме, а опосередковане відношення, можна вважати, що вони є небезпечними розповсюджувачами прикладу агресії і ненависті щодо людей, які не вписуються у їх поняття норми. Перш за все йдеться про гомосексуалів, які мають секс чи стосунки з повнолітніми чоловіками. Важливо зазначити, що українська ЛГБТ-спільнота не підтримує і ніколи не підтримувала явище педофілії, тобто розбещення неповнолітніх громадян. Всі, хто ставить педофілію в один ряд з явищем гомосексуальності - банальні спекулянти, які не хочуть зрозуміти, що різниця між тими, хто має потяг до дітей і до представників своє статі є і вона суттєва. Окрім цього важливо пам’ятати, що методи, якими бореться «Модний вирок» з вадами суспільства є незаконними, посягають на честь і гідність людини і суперечать усім наявним в Україні законам.

62 стаття Конституції України чітко застосовує принцип презумпції невинуватості, а саме:

6 вересня о 14:30 повнолітні учасники "Модного вироку" знову запланували свій збір на платформі станції метро Академмістечко, щоб "робити добрі правові справи". Чи може цивілізована європейська Україна мати подібну агресивну п'яту колону, яка наслідує варварські методи розправи над людьми і діяльність російського неонациста Тесака? 

Підготував Максим Івануха

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти