389

Офісні тренування: як прокачатися не пом'явши сорочку


Ти ризикуєш отримати від колег приємну дозу уваги до своєї енергійності та винахідливості -- ми склали цікавий варіант тренування прямо на робочому місці

Офісні тренування: як прокачатися не пом'явши сорочку

Отже, сподіваємося, ти чув про функціональне робоче місце? Уяви собі, твоє саме таке. У нашому варіанті стіл і стілець на коліщатках перетворюються на міні-спортзал. Виділи 10 хвилин зі свого обіднього часу на воркаут, і починай.

Стілець - ролик для пресу

Ти напевно бачив, а може і пробував виконувати вправи з роликом для пресу. Розвиваємо думку. В якості ролика пропонуємо використовувати стілець. Гарненько візьмися за нього руками, і, залишаючи ноги на місці, силою м'язів відкочуй його від себе і присувай назад.

Якщо варіант з положення стоячи дається важко, можна катати стілець, стоячи на колінах. Переконайся, що прибиральниця сьогодні не вихідна, і підлога чиста, а краще кинь на підлогу пару листочків офісного паперу, і виконай ті ж рухи, але з положення стоячи на колінах. Максимально далеко відсувай стілець від себе, розтягуючи м'язи в кінцевій точці. Виконай один раз максимальну кількість повторень.

Планка на стільці

Тепер, не відходячи далеко від стільця, виконай планку, упираючись руками в стілець. Краще руки зігнути під прямим кутом, і покласти на сидіння. Тіло витягнуте в лінію, погляд вперед. Можливо навіть в екран монітора, якщо ти ніяк не можеш відволіктися від роботи. Затримайся в цьому положенні на 30-60 секунд.

Скручування на стільці

Ще одна вправа, щоб «добити» прес. Або використовувати його як альтернативу стільцю-ролику, якщо його ти поки подужати не можеш. Сядь на край стільця. Підтягуй ноги вгору, згинаючи їх у колінах. Одночасно трохи нахиляй тулуб вперед, ніби складаючись навпіл.

Зворотні віджимання від стільця

Тепер м'язи рук. Стань спиною до стільця, вприся руками об сидіння. Переведи тіло в горизонтальне положення, ноги вистав подалі вперед. Згинай руки в ліктях, опускаючи тіло до підлоги. Те, що стілець, намагається від'їхати -- не біда. Утримуючи його на місці, ти ще більше навантажуєш м'язи, а значить, вправа стає більш ефективною.

Віджимання від столу

Відстав стілець убік, тобі знадобиться тверда поверхня. Стань обличчям до свого робочого столу, вприся руками в стільницю і зроби крок назад. Твоє тіло повинно бути в положенні приблизно на 45 градусів до підлоги. Згинай руки в ліктях, але не розводь лікті в сторони, а просто опускай їх до низу. Так ти максимально навантажиш свій трицепс. Заодно можеш прочитати  який-небудь документ.

Випади на офісному стільці

Тепер час зайнятися м'язами ніг. Сподіваємося, твої штани не тріснуть по швах, в іншому випадку їх доведеться зняти. Прийми стандартне положення для виконання випадів, з тією особливістю, що робоча нога на підлозі, а друга спирається на той самий офісний стілець на коліщатках. Таким чином, у тебе виходить тільки одна точка опори, і вся вага тіла переноситься на одну ногу. Та ще й стілець все так же зрадницьки намагається від'їхати і тобі доведеться здорово боротися за баланс, що включить в роботу максимальну кількість м'язових волокон. Не забудь пропрацювати кожну ногу.

Зроби всі вправи по черзі, одну за одною, максимально комфортне кількість разів. І не соромся в коментах до статті ділитися своїми враженнями від виконання офісного тренування.

Джерело: MensHealth

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти