329

5 модних лайфхаків для офісу


Зламана блискавка, забуті запонки або затискач - не привід засмучуватися, адже все можна виправити підручними засобами. Озирнись, напевно ці деталі знайдуться на твоєму робочому столі.

5 модних лайфхаків для офісу

Комір

Якщо з яких-небудь причин твій комір виглядає м'ятим і обвислим, оперативно виправити ситуацію допоможуть... скріпки ( якщо, зрозуміло, під рукою у тебе немає спеціальних пластикових вставок для коміра). Наочний приклад дивись вище.

Запонки

Якщо ти раптом опинишся без запонок, тебе врятують затискачі для паперу. Просмикни «вушка» затиску через отвір в сорочці і закріпи їх другим затискачем з внутрішньої сторони. Не кращий варіант для побачень і ділових зустрічей, але для одного дня в офісі зійде.

Блискавка

Опинившись «в пастці» неслухняної блискавки, не погіршуй ситуацію, намагаючись висмикнути застряглу тканину. Краще скористайся грифельним олівцем, профарбуй ним непокірний замок.

Затискач

«Втихомирити» краватку можна за допомогою все тієї ж канцелярської скріпки. Просто зафіксуй її на гудзику і на прихованому кінці краватки.

Якщо скріпка не підходить, спробуй більш сміливий варіант з ковпачком від ручки. Врахуй, що цей імпровізований затискач у всіх на виду, тому радимо уважно підбирати металеву деталь.

Джерело: MensHealth

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти