8929

Гей-гід по Запоріжжю


Запоріжжя – це один із найкращих індустріальних і культурних центрів півдня України. Тут щільно переплетені і яскраво представлені зовсім різні історичні періоди нашої країни. Це одне з небагатьох міст, де вцілів пам’ятник Леніну, якого вбрали у вишиванку і це місто з розвинутою і самодостатньою ЛГБТ-спільнотою, яка розуміє важливість того, що вона про себе заявляє на місцевому і всеукраїнському рівні. Про те, куди прийти у Запоріжжі ЛГБТ чи френдлі-гостям з інших регіонів або ж тим, хто мешкає у Запоріжжі, але ще не наважився влитися у спільноту вільних від стереотипів людей – далі у матеріалі.

Гей-гід по Запоріжжю

ГЕЙ-КЛУБ

Velvet Friendly Bar

вул. Лермонтова 5,за стоянкою торгового центру "Україна"

Години роботи: будні дні з 10:00 до 00:00. Клубні дні: п'ятниця і субота до 06:00 ранку.

Резидент клубу - Агарпена Карпівна.

Клуб складається з трьох залів: затишний барний, другий зал - "Lounge" з негучною музикою, третій - танцювальний. Приємна приваблива обстановка, хороше обслуговування, помірні ціни.

Контактні телефон: 80963739967 Валерій, 80665524865 Марія.

ФРЕНДЛІ-КАФЕ

Кафе «Бістробар»

Проспект Леніна 181, зупинка транспорту «просп. Металургів» або «Кіноконцертний зал ім. Глінки».

Вподобане серед місцевих френдлі кафе з хорошою кухнею, приємною атмосферою і уважним персоналом. Кухня змішана: російська, європейська, українська, азіатська.

Тел. 0665801818

За пред’явленням картки профілактики Альянсу (чол.) / картки клієнтки «Гендер Зед» (жін.) надається знижка на рахунок: 10% ¬– на суму більшу за 200 грн., 5% – на суму меншу за 200 грн.

Кафе «Скорий-34»

вул. Дзержинского, 49, напроти пам’ятника танку (зупинка транспорту «площа Радянська»).

Кафе знаходиться в напівпідвальному приміщенні. Інтер'єр стилізований під оздоблення вагону поїзда. Сидіння схожі на місця в купе, на імітації вікон висять вагонні фіранки, а вгорі, біля кожного місця – слабка лампочка, на полицях лежать валізи. В дуже небагатьох запорізьких кафе інтер'єр настільки повно відповідає назві закладу.

Тел. 0504801818

За пред’явленням картки профілактики Альянсу (чол.) / картки клієнтки «Гендер Зед» (жін.) надається знижка на рахунок: 10% – на суму більшу за 200 грн., 5% – на суму меншу за 200 грн.

ЛГБТ-ОРГАНІЗАЦІЯ

Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед»

Благодійний фонд «Гендер Зед» є єдиною регіональною організацією, яка працює у сфері профілактики ВІЛ/ІПСШ/гепатитів, сприяння в подоланні всіх форм стигми та дискримінації щодо людей гомосексуальної, бісексуальної орієнтації, трансґендерів та ВІЛ-позитивних людей, поліпшення якості життя представників ЛГБТ-спільноти Запорізької області, а також подолання гендерної нерівності в суспільстві.

Місія фонду – гідна якість життя ЛГБТ в толерантному суспільстві. Організація розпочала свою роботу в якості ініціативної ЛГБТ-групи ще в грудні 2008 року. На сьогодні команда Фонду має досвід в організації різноманітних видів заходів та послуг, направлених як на представників ЛГБТ-спільноти, так і на суспільство в цілому. Діяльність Фонду поширюється на Запорізьку область, включаючи її адміністративний центр – місто Запоріжжя (з населенням близько 700 тис. жителів).

17 травня 2014 року ЛГБТ-спільнота Запоріжжя влаштувала веселковий флешмоб до дня боротьби з гомофобією і трансфобією на острові Хортиця, який є національним природним заповідником і символом міста.

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

Медична діагностична компанія «Діасервіс»

відділення по вул. Панфіловців, 15

Найбільший та найпопулярніший медичний центр міста Запоріжжя, що пропонує широкий спектр медичних послуг, в тому числі з лабораторної діагностики та консультацій і лікування фахівців.

За пред’явленням картки профілактики Альянсу (чол.) / картки клієнтки «Гендер Зед» (жін.) надається знижка 20% на будь-яку послугу чи аналіз.

Підготував Максим Івануха

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти