138

Лібералізм від ВО “Свободи”: гендер і педерастія


Дім Кіно став майданчиком ультраправих націоналістів, місцем де вони проводять свої зустрічі і розповідають “кухонними” термінами, що таке лібералізм і чим він загрожує українській Нації. Не дивина, адже головою Державного агентства з питань кіно є Пилип Іллєнко, член ВО "Свобода", брат гомофобного депутата Андрія Іллєнка. Вчора ввечері відбулося чергове збіговисько консервативних “кіноманів”, які під прапорами ВО “Свободи” слухали лекцію одного із ідеологів цієї партії - Юрія Ноєвого.

Лібералізм від ВО “Свободи”: гендер і педерастія

Юрій Ноєвий – заступник голови Київської міської організації ВО «Свобода», заступник голови Київської обласної ради, депутат Київської обласної ради у своїй “лекції” “Ліберальна гегемонія та альтернативи” в основному говорив про “гегемонію”, лякав тим, що скоро наступить толерантність і це, нібито, головна загроза націоналізму.

Ноєвий сказав, що “останнім часом ми говорили про загрози від Росії”, але, з його слів, варто більшу увагу приділяти загрозам лібералізму. “Лібералізм - це річ, яку ми взагалі не знаємо”, - сказав Ноєвий, але ця обмовка йому не завадила далі продовжувати говорити упередженнями, агресією і про поділ суспільства на своїх і чужих.

Список “чужих”, як виявилося, дуже довгий і Ноєвий не гребував часом, аби прямо чи опосередковано натякати на тих, хто у “чорному списку” лібералізму від ВО “Свободи”. Так, ним був згаданий редактор журналу «Політична критика», викладач кафедри культурології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Василь Черепанін, якого жорстоко побили восени минулого року. Його Ноєвий назвав “ультраекстремальним лібералістом”. Звинуватив у тому, що Черепанін “пресує студентів” новими віяннями.

Згадав Ноєвий і про “захист інститу сім’ї”, який на його думку підриває кінофестиваль “Молодість”, який транслює “екстремістське кіно” про “гендер і педерастію”.

Поскаржився 29-річний Ноєвий і на соціальну мережу Фейсбук, яка у випадку скарги, блокує акаунти гомофобних дописувачів чи видаляє дописи, які містять ознаки ненависті до ЛГБТ. Це все, з його слів, наслідки лібералізму.

Не подобається йому і ідея Маршу рівності, бо він не вважає себе рівним із людьми, які є “іншими”. Так само дуже не подобається політику-лектору зміст Угоди про асоціацію з ЄС, бо там є (!) згадка про “недискримінацію осіб, які належать до меншин”. Цей пункт викликає спротив у Ноєвого, який, напевно, звик дискримінувати інших людей і готовий переконувати натовп у правильності своїх дій. Але варто зауважити, що публіка, яка прийшла на лекцію, була старшого і передпенсійного віку, а тому гомофобні випади “свободівця” були зустрінуті одиничними викриками “люди невизначеної статі” чи сном.

Пункт Угоди про асоціацію про “недискримінацію” - це “технологія, яка покликана змінити вашу публічну культуру, систему освіти, систему соціальних гарантій і пільг”, сказав Ноєвий.

Молодий політик, який балотувався від ВО “Свободи” у Верховну Раду, наводячи приклади “згубного впливу Заходу” не оминув увагою популярність травесті-діви Монро у світських хроніках і виступ Богдана Глоби з трибуни Верховної Ради. Критично свободівець відгукнувся щодо діяльності міжнародної правозахисної організації Amnesty International, яка разом з Представництвом Фонду імені Гайнріха Бьолля “просуває ліберальні цінності прав людини”.

На думку Ноєвого, толерантність “закрутиться у найближчі 2-3 роки”. Для “прав людини” і “гендеру” у Ноєвого інший прогноз - 3-5 років.

Звернув у своїй лекції Ноєвий увагу і на зміст “ліберальної” української Конституції, яка у декількох статтях говорить про права людини, а не “українця”. І це є величезною хибою Основного Закону, вважає гомофобний політик. “Правам людини” Ноєвий протиставляє “громадянські права”. “Права людини” - це помилка, тому що вони передбачають можливіть альтернативи, “можливість зміни національності, статі”.

“У Польщі є депутат-гомосексуаліст, який став депутатом, лише тому що він - гомосексуаліст”, - розповів Ноєвий про першого мера гея у Польщі Роберта Б’єдроня.

Печальним відступом у його лекції стало те, що він заявив, що “всі, хто клявся у дружбі “Свободі”, підтримали Росію”. Ноєвий мав на увазі європейські націоналістичні партії, для яких, як виявилось, ближче путінський тоталітаризм. Насправді, з тез виголошених Ноєвим про загрозу ЛГБТ, путінський тоталітаризм ближче і для ВО “Свободи”, тільки вони ще це не усвідомили, або ж відверто брешуть про свою орієнтацію.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти