215

Православна з Риги вирішила "попоститься" під час Європрайду, заради Балтійського моря


Православна з Риги на ім'я Ліга Димитер вирішила відмовитися від їжі на час Європрайду. Свято ЛГБТ-культури пройде в столиці Латвії з 15 по 21 червня. Рижанка переживає, що через "содомітів" "Балтійське стане Мертвим морем" і "з небес на нас обрушиться вогонь".

Православна з Риги вирішила "попоститься" під час Європрайду, заради Балтійського моря

Суворий "пост", на думку православної активістки, допоможе запобігти "наруга над любов'ю, сім'єю, дітьми, народом і країною", повідомляє DELFI

В рамках Європрайду в Верманському саду, найстарішому парку в Ризі, і навколо нього має пройти традиційна хода, яке звичайно стає кульмінацією ЛГБТ-свята. У ході підготовки до заходу обговорювалися моменти забезпечення його безпеки. Хода "Мозаїки" вже погоджено владою саме на територіях, прилеглих до парку.

Европрайд - це спільний гей-прайд усіх міст єдиної Європи. Цього року честь його прийняти випала Ризі за активну участь в боротьбі за рівні права. Рига - європейське місто-казка! Один з найближчих до Росії і ментально, і географічно. Місто Brainstorm і першого міністра-гея Едгарса Рінкевіча. Близько половини жителів - російськомовні, у тому числі мер - Ніл Ушаков. Приймаючою стороною стала латвійська ЛГБТ-організація "Mozaika".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти