356

"РИА Новости" "дослідили" ґей-проституцію в Україні та випустила провокативну статтю, яка закріплює стереотипи


Скільки на сьогоднішній день в Україні налічується секс-працівниць, міліція сказати не може - ця сфера не підлягає обліку. Але є ще одна категорія "трудівників панелі", не менш популярна і добре оплачувана - чоловіча проституція.

"РИА Новости" "дослідили" ґей-проституцію в Україні та випустила провокативну статтю, яка закріплює стереотипи

"Чоловіча проституція завжди була, в першу чергу, орієнтована на чоловіків, а не на жінок. Вона поширена менше жіночої, хоча вважається такою ж давньою. В Україні про ґей-проституції не прийнято говорити, але, при цьому, в клієнтах "хлопчики за викликом" потреби не відчувають. Та й за свої послуги беруть більше, ніж жриці кохання», - йдеться в статті.

"Свою трудову діяльність секс-працівники не афішують. В Україні немає жодного традиційного публічного будинку, в якому б чоловіків обслуговували чоловіки. Що характерно, до 50% складають зразкові сім'янини, гетеросексуали, які на старості років намагаються урізноманітнити свої інтимні зв'язки", - заявляє кориспондетнка посилаючись лише на одного працівника правоохоронних органів.

"Ця публіка традиційно перебуває в глибокому підпіллі і свою діяльність вони не афішують. Втім, саме вони найчастіше потрапляють в сумні історії, згадайте, ще недавно в Києві було скоєно не одне вбивство ґеїв своїми партнерами або ж тими, кого вони випадково зняли. У принципі, секс-працівники працюють на свій страх і ризик. Дуже часто вони стають жертвами пограбувань і побиття, при тому, що в міліцію із заявами звертаються тільки в найсерйозніших випадках, найчастіше воліють мовчати Але цей шлях вони вибирають самі", - розповідає один з оперативних співробітників відділу по боротьби зі злочинами у сфері суспільної моралі на умовах анонімності, забуваючи нагадати, як правоохоронні органи відносяться до секс-працівниць та представників ЛҐБТ.

"Як розповів оперативник, геї-проститути, як правило, одинаки. У них немає сутенера, немає прикриття і охорони. Вони - "індивідуали", і навіть не платять міліції. Пошук клієнтів переважно ведуть в Інтернеті на спеціальних сайтах, знайомляться наосліп, тому й не застраховані від різних неприємностей. Ціна договірна: беруть або за певну послуги, або ж за час".

"В Інтернеті ще публіка більш-менш пристойна. Є й так звана "еліта". Але вони не на сайтах ґей-знайомств тусят, де заробітки копійчані, а на сайтах ескорт-послуг і прейскурант їх вражає. Якщо дівчата за 30 хвилин беруть 300-400, за годину 800, а за ніч 2000 гривень в середньому, то ґеї просять за годину 1000-1500, 2:00 - 2500, а за ніч - 3000-4000 гривень", - розповідає "оперативник".

"А ще є місця, куди за хлопчиками приїжджають відомі українські бізнесмени та політики. Серед депутатів Верховної Ради якщо не 30-ть, то 20% гомосексуалів або ж бісексуалів Є такі, яким нових хлопчиків привозять їх помічники, знаючи їх смаки та уподобання", - роздумую на спекулятивну тему "правоохоронець".

Варто зауважити, що чорно-голубий піар в Україні досить популярний, раніше на кількох вулицях Львова невідомі розмістили наліпки з інформацією про те, що колишній суддя і заступник Генерального прокурора України Олег Бачун - ґей. Перед місцевими виборами у Чернігові, розповсюджували листівки на яких Ляшко нібито запрошує гарних хлопців на зустріч.

"Як зізнався співробітник органів, гей-проституції в Україні дано "зелене світло" - ще жодного разу жоден з ґей-клубів, саун міліція не термосила, жодного разу не документувала факт проституції серед чоловіків. Як пояснює оперативник, їх бояться чіпати, оскільки на їх захист тут же піднімаються високопоставлені клієнти. А зараз ще бояться впасти в немилість до керівництва МВС: хіба мало кого можуть затримати під час рейду. Таким чином, чоловіча проституція як процвітала, так і процвітає", - підсумовує кориспондентка видання. Варто зауважити, що в Україні з проституцією впринципі не ведеться боротьба і як заявив "міліціонер", міліця просто на цього заробляє "бонуси".

Нагадаємо, що раніше Amnesty International заявила, що прагне декриміналізації не лише роботи працівниць секс-індустрії, але й сутенерів та власників борделів.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International проголосувала за зміну політики на користь декриміналізації проституції у вівторок, 11 серпня. Рішення ухвалене на зустрічі Міжнародної ради в Дубліні. Як пише інформагенція AFP, рішення підтримали 400 делегатів із 70 країн. При цьому організація не повідомляє, хто саме підтримав рішення. "Працівники секс-індустрії є однією з найбільш маргіналізованих груп у світі, яка у більшості випадків стикається з постійним ризиком дискримінації, жорстокого поводження та порушення прав", - заявив генеральний секретар організації Саліл Шетті.

Amnesty International прагне декриміналізації не лише роботи працівників секс-індустрії, але і сутенерів та власників борделів. Прихильники нової політики переконані, що даний крок допоможе захищати права працівників секс-індустрії.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтакте, Twitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти