189

Богдан Глоба: "Не можливо людину переконати ні бігбордами, ні словами, ні книжкою, ні фільмом змінити сексуальну орієнтацію"


В ефірі Чорноморської телерадіокомпанії брали участь Богдан Глоба - виконавчий директор ВБО "Точка Опори" та Руслан Кухарчук - представник руху "Любов проти гомосексуалізму".

Богдан Глоба: "Не можливо людину переконати ні бігбордами, ні словами, ні книжкою, ні фільмом змінити сексуальну орієнтацію"

В ефірі програми "Соціальна країна" палко дискутували Руслан Кухарчук та Богдан Глоба. Варто зауважити, що аргументація ЛҐБТ-активіста стає все більш обдуманою, чого не можна сказати про противників ЛҐБТ.

На питання, чи може бути любов між людьми однієї статті, Богдан Глоба відповів: 

"Абсолютно так. Є безліч прикладів щасливих пар, наприклад Елтон Джон та його партнер. Він приїздив з чоловіком та спільними дітьми - це був приклад гарної сім'ї. Я думаю, що ніхто не може приватизувати термін "любов" чи вирішувати до кого її можна застосовувати, а до кого - ні. Кохання не можна ні виміряти, ні дослідити. Я не думаю, що хтось може встановити обмеження - це справа двох людей, які кохають один одного".

Руслан Кухарчук після перегляду виступу Елтона Джона звинуватив того у "пропаганді гомосексуалізму" і заявив, що той як "мантру" повторює слова, якими апелюють ЛҐБТ-активісти. Руслан також нагадав усім, про "пропаганду" яка діє серед білого дня і привів приклад банерної соціальної реклами в Запоріжжі, нагадав усім, що це хвороба і що "гомосексуалізм" викреслили з переліку хвороб політичним шляхом.

Богдан Глоба, наголосив, що після заяв, які робить Руслан Кухарчук, в Україні виникають рухи, які ставлять собі за ціль побиття представників ЛҐБТ:

"В Україні діє більше 30-ти рухів, які ставлять собі за ціль ловити та бити представників ЛҐБТ. Ці групи мають свої сайти, сторінки в соціальних мережах, де оголошують про "полювання". Такі люди приходять розганяти "Марш рівності" у Києві чи Одесі. Саме після таких слів, які говорить Руслан. Вони наслухаються і кажуть - це хвороба, тому пішли їх бити. Я Вам хочу сказати, що відповідальність за всі ці злочинини на ґрунті ненависті лежить на Вас, Руслане".

Руслан, довго не роздумуючи, нагадав усім про "гомодиктатуру" і про те, що будуть одностатеві шлюби, усиновлення і прийняття законів, які карають людей, які проти ЛГБТ".

В кінці ведуча заявила, що на її думку потрібно карати за те, що є протизаконним, а не за те, що комусь не подобається через його переконання та додала:

"Нам потрібно жити в цій країні. В людей повинно бути право вийти раз в рік з плакатом: "Я - гей" чи "Свободу Надії Савченко". Невже це така велика проблема в сім'ях України? Інших проблем немає?".

Більше дивіться в повному сюжеті: 

 

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти