297

Стали відомі перші фільми програми "Сонячний зайчик"


В рамках Київського міжнародного фестивалю «Молодість», який пройде з 24 жовтня по 1 листопада в Києві, відбудеться показ стрічок ЛҐБТ-тематики «Сонячний зайчик»

Стали відомі перші фільми програми "Сонячний зайчик"

Програму «Сонячний зайчик» 45-ї «Молодість» відкриватиме позаконкурсний показ класичної стрічки німецького режисера Хайнера Карова Камінґ Аут, яку представить виконавець головної ролі у фільмі та член міжнародного журі "Молодості", Матіас Фрайгоф.

"Камінг-аут" - німецька драма 1989 режисера Хайнера Карова. Фільм є позаконкурсним. Єдиний фільм НДР про геїв, а також останній фільм НДР, так як Берлінська стіна впала через кілька годин після початку прем'єри фільму.

 

 

У рамках програми також будуть показані такі фільми:

Літо Санґайле

Країна: Литва/Франція/Нідерланди
Рік: 2015
Режисер: Аланте Кавайте

 

 

Тема тіла, статі та сексуальності чи не одна з найактуальніших у сучасному кіно. Аланте Кавайте піднімає її у своєму фільмі. Юна Санґайле марить небом і польотами, та водночас страшенно боїться висоти. Знайомство з новою подругою допомагає дівчині знайти сили і втілити в життя свою дитячу мрію. Фільм отримав нагороду за найкращу режисуру найбільшого кінофестивалю США – Sundance та був відібраний до Панорами Берлінале. Цього року фільм відвідав близько 50 фестивалів і був показаний в Лос-Анджелесі, Лондоні, Парижі, Берліні, Сан-Франциско, Сіднеї, Цюріху, Карлових Варах, Единбурзі та Боготі.

Мандарин

Країна: США
Рік: 2015
Режисер: Шон Бейкер

 

 

Новий фільм сценариста й режисера Шона Бейкера, володаря нагороди Роберта Олтмена від Spirit Award. Це яскрава й незвична комедія про двох трансгендерних працівниць секс-індустрії, одна з яких після виходу з в’язниці через ревнощі влаштовує полювання на свого бойфренда. За умов обмеженого бюджету команда використовувала для зйомки камери смартфонів. Світова прем’єра відбулася у січні 2015 року на кінофестивалі Sundance.

Бізар

Країна: Франція/США
Рік: 2015
Режисер: Етьєн Фор

 

Ця стрічка – спостереження французького режисера за буремним життям юнака, який живе у Брукліні. Не маючи ані знайомих, ані житла, він проводить ночі у випадкових куточках міста, доки випадково не потрапляє до місцевого андерграундного кабаре під назвою «Бізар». Відверта філософія клубного життя захоплює хлопця, а власниці закладу долучають його до місцевої «родини».

Албанська незаймана

Країна: Італія
Рік: 2015
Режисер: Лаура Біспурі

 

 

Дебютна стрічка італійської режисери Лаури Біспурі була представлена у конкурсній програмі цьогорічного Берлінале. У центрі оповіді – албанська традиція присяги на цноту. Головна героїня Хана, відрікаючись від нав’язаних суспільством традиційних ролей для жінки, вимушена пережити два болючих перевтілення, спочатку відмовляючись від власної ідентичності та будь-якої форми кохання, а потім намагаючись до неї повернутись. Це історія про відродження чуттєвості та перетворення на нову людину, вільну й повноцінну.

Історії нашого життя

Країна: Кенія
Рік: 2014
Режисер: Джим Чучу

 

 

Журналістська хроніка, поєднана з політичним протестом та витонченим візуальним і музичним оформленням. Це документальний фільм про життя ЛҐБТ-спільноти в Кенії, антологія з п’яти міні-драм. Тема сексуальних меншин у цій країні залишається табуйованою, власне, як і сам фільм. Стрічка отримала головний приз журі Teddy Award на Берлінале-2015.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти