2864

FAQ: Гомосексуалами народжуються


Слід розуміти, що зовнішні чинники жодним чином не вливають на сексуальну орієнтацію людини.

FAQ: Гомосексуалами народжуються

 Інформаційна агенція “Національний ЛҐБТ-портал” розпочинає серію матеріалів, які будуть присвячені розвінченню міфів щодо ЛҐБТ та відповідям на найбільше поширені запитання про гомосексуальність  Сьогодні ми поговоримо про тезу “гомосексуалами стають, а не народжуються”, яка є хибною. 

Дуже часто противники одностатевих відносин заявляють, що ЛҐБТ активно пропагують свої ідеї, чим дають дітям вибір і майже “змушують їх ставати гомсексуалами”. Однак слід розуміти, що зовнішні чинники жодним чином не вливають на сексуальну орієнтацію людини. 

Зокрема, у 2008 році вчені шведського інституту Karolinska порівнювали розмір півкуль головного мозку 90 дорослих чоловіків і жінок різної сексуальної орієнтації. Виявилось, що у чоловіків-гомосексуалів і у ґетеро-жінок права і ліва півкулі майже однакові. У той же час, у лесбійок і ґетеросексуальних чоловіків права півкуля більше за ліву. Дані цього дослідження були опубліковані в авторитетному журналі Proceedings of the National Academy of Sciences. Після цього, британський експерт Казі Рахман заявив, що результати шведського дослідження підтверджують, що гомосексуальність є вродженою. 

До того ж, дослідження показало, що у ґеїв та гетеросексуальних жінок у миндалевидному тілі лівої півкулі було відзначено більше нервових зв’язок, ніж в такій же ділянці правого. У чоловіків-ґетеросексуалів та лесбійок все навпаки. 

“З моєї точки зору, ніякої суперечки більше бути не може: якщо ви гомосексуал, то ви їм народилися”, - сказав доктор Рахман. 

Також варто зазначити, що жоден вчений не підтвердив тезу, що причина гомосексуальності людини залежить від поганого виховання чи проблем у родині. 

Більше того, слід розуміти, що наша тяга до другої людини обумовлена складною комбінацією психоемоціональних і фізіологічних факторів. Змусити ґея чи лесбійку закохатися в людину іншої статі, як і гетеросексуала - в людину його статі, неможливо. Деякі люди навіть намагаються змінити свою сексуальну орієнтацію за допомогою психотерапії, прийома гормонів і т.д, однак це не приносить жодних результатів. Окрім цього, можна згадати досвід країн, де існувало карне переслідування гомосексуалів, який показує, що люди, не дивлячись на загрозу, все одно продовжували шукати відносини з представниками своєї статі. Це також доказує, що сексуальна орієнтація не є предметом добровільного вибору. 

Доволі часто гомосексуальні люди змушені вступати в ґетеросексуальні відносини через суспільство, що пронизане гомофобією. У підсумку вони ламають себе, свою природу та життя партнерів. Якщо казати простіше, то гомосексуали “стали” такими не тому що у них не складаються ґетеросексуальні відносини, а тому, що вони такими народилися. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти