875

У Києві радикали почали заманювати геїв на побачення


У поліції кажуть, що справжня мета таких нападів - банальне пограбування, а не ідеї

У Києві радикали почали заманювати геїв на побачення

 У Києві активізувалися учасники різних радикальних угруповань, чия діяльність затихла на час виборів. Приводом стало слухання у Верховній Раді антидискримінаційного закону, який захищає права представників секс-меншин при прийомі на роботу (ком.ред. Мова йде про заборону дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації в новому "Трудовому кодексі". Ця норма є вимогою Єврокомісії необхідним для прийняття безвізового режиму з ЄС).

«Ми не підтримуємо цей закон, тому що вважаємо, що його лобіюють з Європи представники цих меншин. Одностатева любов і одностатеві шлюби суперечать християнській моралі, а значить і українським цінностям, орієнтованим на традиційну сім'ю», - сказав «Вестям» лідер організації« Наждак »Микола Дульський.

Дмитро Сич, екс-майданівець і учасник руху «Національне опір», відкрито заявляє, що вони розгорнули боротьбу проти людей "нетрадиційної" орієнтації.

«Ми реєструємося на різних форумах і користуємося тими ж мобільними додатками, що і секс-меншини. Нам приходить безліч повідомлень з пропозиціями - від запрошення на каву до відвертого пропозиції сексу. Таких ми і ловимо », - говорить Сич.

За його словами, радикали ведуть з геями роз'яснювальні бесіди. Але не приховує, що в результаті «бесід» хтось може постраждати фізично.

У міліцію не звертаються

ЛГБТ-активісти підтверджують, що це не просто загрози. «Зафіксовані випадки нападу на представників ЛГБТ - десятки. Є організовані групи, які знайомляться з фейкових сторінок і нападають », - говорить громадський активіст та правозахисник Зорян Кісь.

У міліції ж розводять руками: кажуть, що могли активніше працювати в цьому напрямку, якби були заяви від постраждалих. А довести зв'язок нападників з якою-небудь радикальним угрупуванням ще не вдавалося.

«За останній час було три звернення від чоловіків, на яких напали. Вони заявили про грабежі і розбої, але вказали на одного нападника, 23-річного киянина, і його двох спільників. Він запрошував чоловіків на побачення, після чого грабував. Про свою орієнтації постраждалі, як правило, не говорять, як і не описують всю передісторію », - кажуть у прес-службі міліції Києва.

Правоохоронці запевняють, нерідко зловмисники намагаються виправдати свої дії боротьбою з "гомосексуалізмом", але справжня мета таких нападів - банальне пограбування, а не якісь ідеї.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти