1830

Генеральний директор Apple і відкритий гей Тім Кук - хто він?


Видання Quora приводить факти із біографії Тіма Кука, які найбільш вдалого його характеризують

Генеральний директор Apple і відкритий гей Тім Кук - хто він?

Кук - дуже закрита особистість. Незважаючи на те, що він публічно заявив про свою гомосексуальність, деякі схиляються до того, що він асексуал, так як знайти хоч якусь інформацію про його партнерів неможливо. У книзі «Стати Стівом Джобсом» Тім Кук розповів про те, що Джобс одного разу зателефонував його матері, так як був стурбований тим, наскільки важко Кук працює.

Коли Джобс запускав iMovie, він попросив всіх топ-менеджерів зняти і презентувати невеликий фільм. Ідея була в тому, щоб показати користувачам доступність комп'ютера для сім'ї. Інші співробітники знімали свої подорожі, народження дитини та інше. Але не Тім. Він зробив презентацію стрибків цін на ринку нерухомості Пало-Альто.

Якщо спробувати вибрати іншу рису його характеру, то це буде трудоголізм. Він прокидається о пів на п'яту ранку, а покидає роботу пізно вночі. Працює він приблизно 14 годин кожен день. Співробітники жартують про те, що бачать Кука поза роботою лише коли він ходить за покупками або тренується. 

За спокійним обличчям Кука ховається безжалісність по відношенню до постачальників і співробітників. Він часто використовував одну і ту ж стратегію, роблячи постачальника повністю залежним від співпраці з Apple, а потім починаючи диктувати власні умови. Якщо постачальник не погоджувався, Кук укладав контракт з його конкурентом і тому доводилося погоджуватися на невигідні умови.

Якщо Стів Джобс проговорювався в інтерв'ю про свої захоплення (мистецтво, музика, філософія), то все, що відомо про захоплення Тіма Кука - це його надмірна любов до його альма матер - Обернський університету та про Apple.

Гроші глава Apple витрачає помірно. У нього чудовий будинок, однак він не вартує навіть відсотка від його статків. Кук явно не є прихильником гедонізму.

Кук - чудовий спікер. Як і Стів Джобс, він володіє приємним тембром голосу і вміє утримувати увагу глядачів на презентації продуктів компанії. Але для докладнішого знайомства з генеральним директором Apple, варто подивитися його інтерв'ю. Наприклад, серія «питання-відповідь» в університеті Дьюка. Там Кук розповів про те, хто його надихає, як потрібно будувати кар'єру і чому важливо створювати власні правила, а не дотримуватися існуючих.

Багато чого про лідера Apple, говорить і його ставлення до громадянських прав. Уряд США неодноразово намагався зробити пристрої компанії доступними для прослуховування. Кук негативно ставиться до подібних речей і регулярно висловлюється з цього приводу.

Ми не думаємо, що користувачі хочуть, щоб ми читали їх повідомлення. Ми не вважаємо, що у нас достатньо прав для цього.

Незважаючи на деякі особливості, з Куком працювати простіше, ніж з Джобсом - про це анонімно заявив на Quora співробітник Apple. Хоча і Стів, і Кук приймали рішення, грунтуючись на інтуїції, Кук менш саркастичний. Він також розуміє, що винагородою за хорошу роботу повинна бути похвала, а не тільки сама робота, як вважав Джобс.

У мінуси Тіму Куку записують надмірну трудолюбивість. Якщо співробітник отримує лист від Кука о 5 ранку, то йому необхідно відповісти відразу. Якщо гендиректор не отримає швидкої відповіді, то дасть зрозуміти, що очікував більшого.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти