963

TOP-15 українських ЛГБТ-відео 2015 року


Підбірка інтерв'ю, сюжетів ЗМІ та соціальних роликів, які мають найбільшу кількість переглядів за 2015 рік. Саме ці відео-ролики формують уявлення про ЛГБТ в Україні у користувачів соціальної мережі YouTube

TOP-15 українських ЛГБТ-відео 2015 року

15. Ілля Стронґовський в програмі «LGBT Talk» з Іриною Славінською

Відео переглянуто 660 разів.

Український дизайнер Ілля Стронґовський живе і працює у Житомирі, але це не заважає йому разом з киянкою Лілією Омельяненко створювати речі, від яких здригається вся країна.

Вони, чи не вперше в українському мистецькому дискурсі, зачіпають тему гомосексуальності, яка не є чимось привезеним з Заходу, а лише однією з особливостей, яка може бути притаманна навіть полум’яним патріотам.

Про те, як йому вдається бути настільки відвертим і прямолінійним в гомофобному суспільстві та чого очікувати від проекту «Добра листівка», Ілля розповів Ірині Славінській в LGBT Talk.

14. Анна Довгопол: "ЛГБТ-люди також йдуть на війну, як громадяни України"

Відео переглянуто 871 разів. 

Членькиня Оргкомітету "КиївПрайд-2015" розповіла про Марш рівності, його важливість та про те, чому він право проходити під час війни.

13. Світ очима дитини – світ без упереджень!

Відео переглянуто 1083 разів.

ВБО «Точка опори» спільно з Національний ЛГБТ-портал України до Міжнародного дня прав людини презентували правозахисний відеоролик «Світ очима дитини».

Ролик показує світ очима дитини – світ без упереджень. Де не важливо який колір шкіри ти маєш чи звідки походиш,який твій вік, стать чи інвалідність. Ми всі народжені різними, створені рівними! Де в Україні, відкрите і толерантне суспільство з рівними правами, можливостями та прийняттям розмаїття.

Режисерки Віра Яковенко та Людмила Кириленко.

12. Люди думають, що мене сюди привезли з Америки, щоб я руйнував українську традиційну сім`ю

Відео переглянуто 1265 разів.

До міжнародного дня прав людини, ВБО "Точка Опори" та Ukrlife.tv зняли серію інтерв'ю з різними меншинами, які зазнають дискримінації в Україні.

У ролику Тимур Левчук говорить з Ларисою Денисенко про камінг-аут, усвідомлення себе та прийняття, про дискримінацію і прийняті поправки до Трудового кодексу.

11. Як черкащани ставляться до заборони дискримінації геїв?

Відео переглянуто 1592 разів.

Громадське телебачення провело опитування не тему: "">Як черкащани ставляться до заборони дискримінації геїв?". 

В день, коли Верховна Рада України у другому читанні ухвалила поправку до Кодексу законів про працю, яка забороняє дискримінувати людей за будь-якими ознаками (раси, кольору шкіри, стану здоров'я тощо), в тому числі за сексуальною орієнтацією. Громадське ТБ поцікавилося у черкащан, як вони ставляться до заборони дискримінації за сексуальною орієнтацією. 

10. Костянтин Гнатенко - у Верховній Раді добрий відсоток геїв

Відео переглянуто 1917 разів.

Костянтин Гнатенко розповів Катерині Осадчій про те, скільки геїв у Верховні Раді України. Програма "Світське життя" завжди приділяє трохи часу питанням на тему ЛГБТ.

9. Кампанія ми є.

Відео переглянуто 2084 рази.

У рамках ініціативи "Гей Альянс України" публікує історії людей, для яких камін-аут став поворотною точкою в житті, або тих, хто лише недавно відчув себе готовим до цього кроку.

8. Богдан Глоба: "Український парламент проміняв безвізовий режим на гомофобію"

Виконавчий директор ВБО "Точка Опори" та помічник народного депутата Григорія Немирі

- Богдан Глоба в ефірі Громадського телебачення заявив, що український парламент фактично проміняв безвізовий режим на гомофобію. Він зазначив. що всі країни Європейського Союзу мають закони на національному рівні, які забороняють дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації, і що агресивно налаштована частина суспільства може сприйняти неголосування за заборону дискримінації як дозвіл на побиття ЛҐБТ.

"Не йдеться виключно про права ЛҐБТ, йдеться про права людини загалом. ЄС робив офіційні заяви, що вони не диктують, як будувати сім'ї, але дискримінації не має бути!", - пояснив Глоба.

7. Ірена Карпа в програмі «LGBT Talk» з Іриною Славінською

Відео переглянуто 2790 рази.

Ірена Карпа - одна з небагатьох творчих особистостей в Україні, хто жодного разу не змусив засумніватися у своїй прихильності до питання прав ЛГБТ. Ірена розповіла Ірині Славінській про те, як воно бути членкинею журі «Сонячний зайчик» та про те, як її діти реагують на ЛГБТ-кіно та чому діти повинні бачити таке кіно. 

 

6. Святослав Шеремет в програмі "Hard Talk" на телеканалі 112

Святослав Шеремет - лідер гей-форму України, правозахисник і блогер, відідав програму "Hard Talk". Ведуча програми - головний редактор журналу "Публічні люди" Наталія Влащенко відверто розмовляє зі своїми гостями про життя, бізнесі їх злети й падіння, про політику та багато іншого, розкриваючи численні грані особистості.

 

5. Прихована камера: українська толерантність

Відео переглянуто 2964 рази.

Учасники експерименту на київських вулицях Левчук Тимур та Зорян Кісь розповідають "Громадському ТБ" про реакцію перехожих на гей-пару та побиття.

4. Чи б поїхали ви на весілля прем'єр-міністра Люксембургу, який уклав шлюб з чоловіком?

Відео переглянуто 5 663 рази.

Активісти кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій!» вирішили поцікавитись у народних депутатів їхнє ставлення до одностатевих шлюбів. З опитаних, лише народний депутат від ВО “Свобода” Михайло Головко висловив гомофобну думку:

 “Я вважаю це збоченням, я не підтримую такі речі і в жодному разі не поїхав"

3. Гей-парад в Одесі. Опитування.

Відео переглянуто 18 993 рази.
 
Видання DumskayaTV провело опитування серед одеситів, щоб дізнатися їхнє ставлення до проведення гей-прайду в Одесі.

2. Марш Рівності закидали димовими шашками: постраждали двоє правоохоронців

Відео переглянули 254 тисяч разів.

Відео розповідає про те, що на Оболонській набережній зібралося кілька сот учасників, серед них чимало київських художників, правозахисників. Депутати Сергій Лещенко і Світлана Заліщук, французькі й американські дипломати, посол Швеції з дружиною.

Про кількість міліції та хід подій: "Поки скандували гасла "Права людини понад усе" ще на самому початку десь 20 крайньо-правих атакувало ходу, насамперед шашки полетіли. Дуже серйозно поранено одного міліціонера, іншого в руку. Червоний хрест і їм надавав допомогу. Учасники подякували міліції. Хода - кілька сот метрів -продовжилася".

1. Напад на геїв у Києві

Відео переглянули 1 млн 446 тисяч разів.

Редакція інтернет-видання Bird in Flight вирішила повторити відеоексперимент російського проекту ChebuRussia TV, і також зняла реакцію перехожих на гей-пару, яка прогулюється Києвом тримаючись за руки. Експеримент отримав уваги міжнародних та українських ЗМІ.

Підготував Левчук Тимур.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти