387

Huffington Post: рівність ЛГБТ - більше, ніж "добре" для бізнесу, а є абсолютною необхідністю


Президент Human Rights Campaign Chad Griffin написав про досягнення, зміни та цілі приватного бізнесу у захисті прав ЛГБТ-людей.

Huffington Post: рівність ЛГБТ - більше, ніж "добре" для бізнесу, а є абсолютною необхідністю

Цього року в Давосі, світові лідери і топ-керівники великого бізнесу зберуться разом, щоб обмінятися ідеями та досвідом щодо повного включення лесбійок, геїв, бісексуальних і транссексуалих людей (ЛГБТ).

"Я був свідком посилення позицій приватного сектору в просуванні ідеї рівності. Напередодні минулорічного рішення Верховного суду США про рівність шлюбу, сотні підприємств висловили підтримку рівності шлюбу", - лідер найбільшої ЛГБТ-організації в світі та Сполучених Штатах, Кампанії з прав людини (HRC),

Але за межами Сполучених Штатів, підприємства, також, висловлюються на тему прав людини для ЛГБТ. Напередодні історичного референдуму в Ірландії про рівності шлюбу, технологічні титани, такі як Google і eBay висловили на підтримку рівності. Крім того, в кінці 2013 року, коли гомосексуальність не була викреслена з числа кримінально караних в Індії, ми бачили, що приватий сектора по всій країні відразу висловити свою незгоду з рішенням Верховного суду Індії і підтримку ЛГБТ-спільноті Індії.

Коли компанії випереджати законодавців

Великі корпорації, такі як Delta і Marriott співпрацюють з місцевими ЛГБТ-торгові палат і групами з адвокації прав через економічну вигоду. В країнах, що розвиваються, таких як Колумбія та Аргентини, де провели саміти метою, яких було підвищення авторитету ЛГБТ-приватного сектору, які залучають в країну кошти, через ЛГБТ-туризм. Навіть фінансові центри, такі як Шанхай вже провели перші саміти на тему ЛГБТ, на яких були присутні міжнародні компаній для обговорення, чому рівність це добре для бізнесу.

У всьому світі, компанії мають набагато випереджають законодавців і оцінюють роботу і таланти всіх своїх працівників - незалежно від того, хто вони є, або кого люблять. У 2002 році Кампанія з прав людини (HRC) запустила Корпоративний Індексу Рівності - дослідження приватних компанії США на наявність політики недискримінації ЛГБТ, яке публікується що року.

Розпочинається дослідження Український індекс корпоративної рівності 2016 - пройти тест.

У 2002 році тільки 13 компаній здобули 100 балів зі 100; сьогодні, 407 компаній досягли найвищого рейтингу, які представляють практично всі галузі та інвестують у всьому світі. Крім того, число компаній, що надають захист для трансгендерних співробітників виріс з 5 відсотків до 87 відсотків. 40 відсотків зі списку Fortune 500 компаній в даний час пропонують медичне страхування, яке включає особливі потреби трансгендерних людей.

Прогрес був приголомшливим

Після декількох років цілеспрямованого і успішного діалогу з бізнесом в США, результати показали, що великі компанії не тільки забезпечують базові стандарти недискримінації на робочому місці для ЛГБТ-співробітників, але все більше і більше розширють ЛГБТ-інклюзивні політики недискримінації: 95 відсотків компаній, що беруть участь в Корпоративному індексу рівності застосовують політику недискримінації у глобальному масштабі.

Чим далі ми рухаємося вперед , стає все більш очевидно, що рівність це більше, ніж "добре" для бізнесу, а є абсолютною необхідністю.

Компанії та світові лідери, які ігнорують рівність для ЛГБТ - роблять це на свій страх і ризик. Ніхто не хоче втратити чергового співробітника, просто тому, що конкуруючі компанії пропонують робоче місце без дискримінації.

Автор: Chad Griffin, президент Human Rights Campaign

Переклад: Левчук Тимур

Цей матеріал є частиною серії публікацій The Huffington Post і Всесвітнього економічного форуму, який спрямований на вирішення питання забезпечення рівних та недискримінаційних умови роботи для ЛГБТ-людей по всьому світу. Матеріали публікуватимуться один раз на тиждень до початку щорічного Форуму-2016 в Давосі (Клостерс, Швейцарія, 20-23 січня).

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти