1552

Холланд Тейлор - зустрічає 72-х річчя в камінг-ауті


Американська актриса театру, кіно і телебачення, лауреат премії «Еммі» Тейлор Холланд святкує 72-ге день народження, проте вік не заважає їй активно зніматися в кіно та зробити камінг-аут у грудні 2015 року

Холланд Тейлор - зустрічає 72-х річчя в камінг-ауті

Холланд Тейлор народилася 14 січня 1943 року у Філадельфії, США. Там же майбутня актриса закінчила середню школу, а потім відправилася здобувати освіту в коледж Беннінгтона. 

У 1964 році Холланд переїжджає в Нью-Йорку, де й починається її акторська кар'єра.  

.

Кар'єр

Шістдесяті роки для Холланд пройшли на театральних підмостках аж до вісімдесятих вона більшу частину часу приділяла саме театру. У цей період вона іноді знімалася в кіно і з'являлася на телебаченні, здобувши славу універсальної актриси. Тейлор виграла премію «Еммі» в категорії «Краща актриса другого плану в драматичному телесеріалі» в 1999 році за роль у серіалі «Практика».

У 2000 році вона отримала номінацію на «Еммі» відразу в двох категоріях: «Краща актриса другого плану в драматичному телесеріалі» за роль в «Практиці», і «Краща запрошена актриса в комедійному телесеріалі» за роль у серіалі «Лот».

Холланд Тейлор зіграла і в багатьох відомих фільмах, включаючи «Блондинку в законі», «Шоу Трумана», «Клаптева ковдра», «Наречений напрокат», «У неї буде дитина», «За що варто померти», «Перлина Нілу» і так далі. Крім того, актрису можна побачити у другій і третій частині фільмів «Діти шпигунів».

При цьому в Тейлор не згасла любов і до театру. Вона продовжує грати в різних постановках і мюзиклах. У 2013 році вона була номінована на премію Tony Award в категорії «Краща ведуча актриса п'єси».

Прийняття себе

В інтерв'ю в ефірі американської радіостанції WNYC на шоу Анни Сейл «Смерть, секс, гроші» Холланд Тейлор сказала:

«Я завжди намагалася знаходитися на деякій безпечній відстані від людей, і не важливо, закохувалася я, чи ні. Я по колишньому залишалася на твердому грунті свого власного острівця безпеки».

Все змінилося, коли кілька років тому померла її мати.

«Я почала думати про відносини у своєму житті більш глибоко. У мене з'явилося відчуття, що я живу якось упівсили. У мене не було по-справжньому повноцінних відносин, я була самотня».

За її словами, це почуття відчувалося особливо гостро на тлі наближення до позначки 70 років, після номінації на «Еммі», і вилилося в депресію. У 2013 році з самотністю було покінчено.

«Без цього похмурого періоду не було б мене сьогоднішньої - говорить Холланд. - Я перебуваю в прекрасних стосунках і це найчудовіша і дивовижна річ, яка, можливо, коли-небудь відбувалася в моєму житті».

За словами Холланд, вона не хоче обговорювати особисти, щоб не перетворювати розмову про особисте в політичну дискусію.

«Мені не потрібно робити «камінг-аут», тому що я вже давно живу відкрито. За її словами, їй все життя подобалися жінки, і вона ніколи не приховувала свою гомосексуальну орієнтацію, просто «ніхто і не питав про це прямо».

Особисте життя під замком

Гомосексуальні пари сьогодні зовсім не рідкість в зірковому оточені. Так, під час нещодавнього радіоефіру трапився камінг-аут зірки «Шоу Трумана" і серіалу "Дві з половиною людини»: 72-річна Холланд Тейлор у відповідь на питання, чому вона ніколи не була заміжня, зізналася, що перебуває у відносинах з жінкою.

Обраницею актриси стала 40-річна колега по цеху Сара Полсон. Інші подробиці особистого життя Тейлор не захотіла коментувати:

«Для нашого покоління якось незвично робити такі заяви, але раз ви запитали, то я відповіла і сподіваюся закрити цю тему. Тим більше що моя нинішня партнерка набагато молодша за мене, а це теж може когось збентежити: це і мене лякає. Адже все це дуже особисте, я ніколи не збиралася робити ніяких публічних заяв про свою орієнтацію. Тепер я відчуваю себе дуже ніяково, тому що, по-перше, я сором'язлива людина, а по-друге, намагалася боротися зі своїми почуттями, але не досягла успіху».

Тейлор Холланд є певним індикатором, що попри величезний прогрес з дотриманням прав ЛГБТ в США, існують упередження до представників ЛГБТ, людей до сих пір бентежить різниця у віці.

Зірка «Американської історії жахів» Сара Полсон не приховувала свою орієнтацію: раніше зірка була у тривалих стосунках з актрисою Черрі Джонс - жінки були разом п'ять років, але в 2009 році розлучилися. Свої нові стосунки Полсон поки не коментує. Відомо лише, що актриси зустрічаються вже кілька місяців.

Слухати радіоефір на WNYC:

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти