590

ДРУЖНІЙ ЛІКАР - сервіс з майбутнього, який вже доступний українцям


За час існування сервісу ним змогли скористуватися понад 10 000 людей з усієї України. Мережа постійно збільшується і зараз охоплює дев’ять міст України: Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Полтава, Ужгород, Харків, Херсон, Чернігів.

ДРУЖНІЙ ЛІКАР - сервіс з майбутнього, який вже доступний українцям

В кінці 2015 року команда мережі запустили декілька цікавих функцій. Перша - онлайн-підтримка на веб-сайті, залишивши можливість довідки у телефонному режимі.

Друга - в особистому кабінеті Friendlydoctor.org стало можливо переслати свій результат тестування на ВІЛ та ІПСШ своєму партнеру. Якщо у вас зовсім різний робочий графік і ви не маєте можливості відвідати лікаря одночасно - ви можете зробити це у зручний час окремо, а потім просто показати результат партнеру через сервіс особистого кабінету.

Що приготував ДРУЖНІЙ ЛІКАР для своїх клієнтів у 2016 році?

В новому році мережа провела ребрендинг, клієнти зустріли новий, більш яскравий логотип, який запам’ятовується. На мою думку, він більш доцільно підходить для мережі ДРУЖНІЙ ЛІКАР, є більш простим та зрозумілим.


Відкриваючі нові міста

У 2016 році, сервіс почав свою роботу в одному з найбільш туристичним міст України, як ви здогадалися йдеться про місто Львів. 

Ще один офіс було запущено у місті Харків у самому центрі міста за адресою: пл.Свободи, 7 оф.370 (готель "Харків", вхід зі сторони пл.Свободи)

Зараз мережа представлена у таких дев’яти містах: Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Полтава, Ужгород, Харків, Херсон, Чернігів.

Жителів столиці, також, не забули і в Новий рік подарували більший, світліший і сучасніший офіс.

 

Окрім цього, з’явився ще один психолог та збільшено кількість днів годин лікарів, які тестують на ВІЛ, гепатити і сифіліс, щоб задовольнити потреби клієнтів і дати можливість ще більш зручного користування. Новий офіс знаходиться неподалік м. Льва Толстого, за адресою: вул. Пушкінська 31Б, офіс 13.

Комплект «ТВОЯ СИСТЕМА ЗАХИСТУ»

Унікальна можливість для кожного ЧСЧ (чоловіка, що має секс із чоловіками), який мешкає у населених пунктах України, де поки немає кабінетів, а саме можливість отримати безкоштовний комплект засобів захисту (презервативи, лубріканти) та корисних інформаційних матеріалів.

До кінця січня є можливість отримати комплект “Новою поштою” не сплачуючи ціну доставки. Для отримання комплекту «ТВОЯ СИСТЕМА ЗАХИСТУ», потрібно заповнити форму за посиланням.

Більше інформації про ВІЛ - більш ефективна профілактика

У 2015 році команда мережі ДРУЖНІЙ ЛІКАР розробила унікальний навчальний курс про ВІЛВІЛ/СНІД та інші хвороби, що передаються статевим шляхом.

Першими щасливчиками, які змогли його почути стали працівники British Council в Україні, смішані групи чуючих та нечуючих студентів Коледжу легкої промисловості. Курс був супроводжений перекладом на жестову мову Марією Андрієнко.

Також курс почули майбутні спеціалісти з психології, студенти Інституту людини Київський Університет Імені Бориса Грінченка з особливою увагою на психологічному консультування ЛГБТ-спільноти.

У 2016 році заплановано, ще більше лекцій для різних аудиторії. Команда мережі закликає слідкувати за новинами на сторінці у Facebook.

ДРУЖНІЙ ЛІКАР - сервіс, який зробив революцію в сфері тестування на ВІЛ в Україні та продовжує рухатися далі. Який постійно перебуває в режимі змін та ефективно реагує на потреби клієнтів та їхні побажання.

Мабуть через це мережа стане предметом вивчення в рамках наукового проекту студентів з Браунського університету - одиного з найстаріших університетів США, входить до елітної Ліги плюща. Але про це ми розповімо пізніше, як і про результати вивчення.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти