750

Що думають про Марш Рівності відомі українці? (Частина перша)


“Національний ЛГБТ-портал” розпочинає серію матеріалів: “Що відомі українці думають про Марш Рівності в Україні?”

Що думають про Марш Рівності відомі українці? (Частина перша)

На початку червня у Києві відбудеться Марш Рівності. Очікується, що цього разу на нього вийде ще більше людей, ніж торік. 

“Національний ЛГБТ-портал” розпочинає серію матеріалів: “Що відомі українці думають про Марш Рівності в Україні?”. Сьогодні ми публікуємо першу частину. 

Зураб Аласанія, Генеральний директор Національної телекомпанії України

До Маршу рівності я відношуся рівно. Як і до будь якого іншого маршу на будь яку іншу тему. Приблизно так: "Кожний правий має право на те що зліва, і те що справа". 

Якщо людина захоплена якоюсь ідеєю — вона може її виразити, наприклад, от таким шляхом — виходячи Маршем. 

Я теж захоплений ідеєю, що правда, іншою — Суспільним мовленням; виражаю я її скучніше — просто роботою для її втілення.  Але.

Свобода волі та свобода виразити її — для мене дуже багато значать. 

Тому що в це входить й свобода від обов'язковості виражати будь що.

Олександр Барабошко, блогер

Загалом я не підтримую штучне привернення уваги до питань, які не є проблематикою.  Вважаю, що Марші рівності - це, в першу чергу, розпил грантів і, в останню чергу, інтереси тих, хто потребує тієї рівності.

Інтерв`ю з Барабошко “Національного ЛГБТ-порталу” можна прочитати тут. 

Ярослав, лідер гурту MAiAK 

Я вважаю проведення Маршу рівності поганою ідеєю.

Для того, щоб побороти дискримінацію і агресію по відношенню до меншин, як в принципі агресію в цілому і ще ряд життєво важливих соціальних проблем, потрібно ще не один рік всім разом працювати розвиваючи в країні культуру в усіх аспектах.

На даний період часу проводити таку акцію - це як перед биком червоною ганчіркою розмахувати.

Микола Васильків, телеведучий 

Марш рівності - це прикольно.  Дає гарний компоратив типу,  як тут і як там.  У Парижі це весело,  карнавально,  всі приколюються,  в Києві демонстрантів 50, на них три кордони “мусорів”,  пару сотен “тихарків”,  проплачені гопніки,  непроплачені гопніки. Всі приколюються не з самих учасників ходи,  а з чьортів навколо.  І не безпосередньо,  а уже в інтернеті.  

Я не ходив торів,  навіть не знаю,  коли і де.  Якщо на цей раз буду поруч, то подивлюся. 

Максим Кицюк, громадянський активіст 

Я вважаю, що в розвиненому та перспективному до демократії суспільстві, яке наразі формується в Україні, має бути кілька стовпів - Закони України, максимальний захист Прав Людини та плюралізм думок з презумпцією невинуватості та суцільна безпека кожної людини щодо різномаїття поглядів. 

Марш Рівності - це насамперед виклик консерватвним середовищам щодо врахування поглядів інших, це невід'ємне право кожного учасника маршу на свободу мирних зібрань та свободу слова й волевиявлення, а також це актуалізація проблематики дискримінації різних міноритарних груп та меншин. 

У час великих змін, який триває в Україні, дуже важливо будувати політичну націю, яка пишатиметься кожним своїм представником, спільно розбудовуватиме країну та прикладом нового миру та порозуміння впроваджуватиме геополітичні важелі у зовнішній політиці та світовому співтоваристві.

Підготував Олексій Сімончук

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти