1193

“Мій шеф - ґей”: 7 керівників-гомосексуалів великих компаній


“Національний ЛГБТ-портал” підготував добірку відкритих ґеїв, які стали керівниками великих і успішних компаній.

“Мій шеф - ґей”: 7 керівників-гомосексуалів великих компаній

 

Тім Кук, Apple  

Генеральний директор Apple Тім Кук зробив камінг-аут у 2014 році. Наразі він відкрито обговорює питання сексуальності і бореться за права ЛГБТ-спільноти у всьому світі. 

Тім Кук казав, що він відчував величезну відповідальність за свою заяву. “Я почув про багату кількість знущань над дітьми, що мають нетрадиційну орієнтацію, в школі, про величезну кількість випадків дискримінації, про те, що навіть батьки відмовляються від своїх дітей, і зрозумів, що мені потрібно зробити хоч щось”.

“Я хотів сказати кожному свою правду. Це як відкривати якусь функцію на вашому айфоні, якою ви завжди користувались, але нікому про неї не розповідали”, - казав Кук. 

Пітер Тіль, PayPal

Тіль є одним з найбільш значущих інвесторів і підприємців Кремнієвої долини. Він був генеральним директором  і засновником PayPal - компанії електронних платежі. Також він був одним із інвесторів  Facebook, і співзасновником компанії з аналізу даних Palantir. Тіль вкладав гроші в ряд інших технологічних компаній.

Пітер Тіль - відкритий ґей, він підтримує Американську асоціацію за рівні права. Ще в студентські роки заснував газету The Stanford Review. Вона отримала популярність в студентському містечку через свій складний характер: вона підіймала теми політкоректності і законів проти ненависті. такими як політкоректність і закони проти ненависті.

В одному зі своїх інтерв`ю Тіль заявив, що найближчим часом багато керівників різних компаній можуть зробити камінг-аути.

Крістофер Бейлі, Burberry  

Виконавчий директор одного із найпопулярніших брендів моди Burberry. Його компанія включена  в індекс FTSE 100, де представлені сто компаній Лондонської фондової біржі з найбільшою ринковою капіталізацією. 

У 2009-му у Крістофера Бейлі почався роман з британським актором Саймоном Вудсом, відомим по ролі Чарльза Бінглі у фільмі «Гордість і упередження». Восени 2012-го пара узаконила свої стосунки в РАГСі Челсі. На скромній весільній церемонії були присутні 38 гостей. 

У 2013 році отримав нагороду «Кращий чоловічий дизайнер року» на British Fashion Awards, і був обраний дизайнером року на GQ Men of the Year Awards у 2014 році.

Рік Уелтс, Golden State Warriors 

Президент баскетбольного клубу  Голден Стейт Ворріорс. Минулого сезону команда у блискучому стилі здобула звання чемпіона Національної баскетбольної асоціації. 

Уелтс - відкритий ґей, це унікальний випадок, коли гомосексуал керує професійною спортивною командою. Свій камінг-аут він зробив у 2011 році ще до призначення директором Ворріорс. 

Роберт Хансон, ювелірна компанія Джона Харді 

Хансон працює виконавчим директор ювелірної компанії Джона Харді. У минулому він керував  компанією American Eagle Outfitters, а також був президентом з продажу у Levis. 

Він відкритий ґей і неодноразово наголошував на тому, що видимість високопродуктивних керівників-гомосексуалів допомогає у боротьбі з дискримінацією за сексуальною орієнтацію на робочому місці.  

Лорд Браун, British Petroleum 

Колишній генеральний директор BP був змушений піти у відставку після того, як його звинуватили у зв`яках з молодим хлопцем, який був секс-робітником. 

У ВР Браун відпрацював 41 рік. При ньому компанія прийняла політику рівноправності по відношенню до представників сексуальних меншин. У липні 2014 року в інтерв'ю німецькому виданню Die Welt Браун закликав європейські компанії направляти більше співробітників-ґеїв у Росію. За словами Брауна, в деяких областях ґеї «показують навіть кращі результати, ніж ґетеросексуальні співробітники, оскільки вони працюють набагато напруженіше і постійно що-небудь доводять собі».

Тревор Берджес, інвестиційний банк Флориди

Берджесс є генеральним директором інвестиційного банку Флориди. Він став першим відкритим ґеєм генеральним директором банку, який зареєстрований на Нью-Йоркський фондовій біржі.  

Підготував Олексій Сімончук

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти