667

Реакція Facebook на "одностатеві шлюби"


“Національний ЛГБТ-портал” розшукав реакцію користувачів соціальної мережі Facebook на скандал щодо одного з пунктів плану дій до Національної стратегії з прав людини, що передбачає розробку законопроекту про цивільне партнерство, який перекрутили в легалізацію "одностатевих шлюбів"

Реакція Facebook на "одностатеві шлюби"

Народний депутат Україні від БПП Мушак Олексій на своїй сторінці у Facebook, висловив думку, що "ці дискусії вже пережили багато країн", а українцям потрібно "навчитися толерантності".

Він відзначив, що "уряд перекладає відповідальність вносити основний законопроект на своїх наступників — дедлайн подачі встановлено на 2017 рік".  

Легалізацію одностатевих шлюбів офіційно внесено у План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини до...

Posted by Oleksiy Mushak on Friday, March 11, 2016

 

Статус народного обранця "лайкнули" Народний депутат України Сергій Лещенко, Максим Нефьодов — екс-заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса, а також Вахтанг Кіпіані - історик, головний редактор Інтернет-видання «Історична правда», який не оминув тему "одностатевих шлюбів".

На його думку, фб-аудиторія розділилась навпіл:

 

У мене цікава фб-стрічка. Частина вітає готовність уряду визнати одностатеві партнерства. Частина закликає "встати на за...

Posted by Вахтанг Кипиани on Sunday, March 13, 2016

 

Олександр Янковський - журналіст та автор програми "Крим. Реалії" висловив думку, що про законопроект говоритимуть ще два роки:  

Тепер посполиті будуть 2 роки обговорювати законодавство про одностатеві шлюби.Головне щоб це не заважало урядовцям ділити ваші гроші.

Posted by Александр Янковский on Sunday, March 13, 2016

 

Український громадський активіст та політичний діяч Юсов Андрі́й, заявив, що не вірить Яценюку:  

Яценюк готує закон про оформлення одностатевих стосунків - чиновник перед відставкою здатен на дивовижні речі, спочатку ...

Posted by Андрій Юсов on Friday, March 11, 2016

 

Журналіст Єгор Чечеринда висловив думку, що "якщо ми хочемо жити як в Європі, то і цивільні права своїх співгромадян маємо поважати та захищати так само як в Європі".

 

Зараз всі накинуться на уряд Яценюка, мовляв, він хоче легалізувати одностатеві шлюби. Сам я не є ані палким прихильнико...

Posted by Єгор Чечеринда on Friday, March 11, 2016

 

Головна редакторка видання "DeLuxe: Finest Watches & Jewellery" Тетяна Узун задалась риторичним питанням:  

 

Мені цікаво, в Україні залишилось хоч одне справжнє ЗМІ, яке знає, що таке журналістські стандарти і ще опублікувало (і...

Posted by Tatyana Uzun on Friday, March 11, 2016

 

Богдан Глоба - виконавчий директор ЛГБТ-організації "Точка опори" та помічний народного депутата, присвятив темі "одностатевих шлюбів" блог на Українській правді, де спростував основні міфи та прояснив ситуацію:   

 

Трохи вам #зради у стрічку.

Posted by Богдан Глоба on Friday, March 11, 2016

 

Підготував Левчук Тимур  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти