689

Українські радикали на захисті російських інтересів


Українські радикали на захисті російських інтересів

 У листопаді 2013 року тодішній Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив про призупення процесу підготовки до укладання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. А далі був Євромайдан, жортский розгін студентів, початок Революції Гідності, диктаторські закони, бої на Грушевського та Інститутській, перші жертви, втеча Януковича, зміна панівної еліти, анексія Криму, російська агресія на сході України. 

Все почалося з того, що українців кинули. В черговий раз. Їм пообіцяли європейську інтеграцію, а насправді почали знову (хоча ніхто і не припиняв) загравати з Москвою. Протест проти зміни зовнішньополітичного курсу збудив суспільство на нові хвилі обурення, які перетворилися у справжню революцію і втечу президента. 

Нова влада чітко задекларувала основний вектор розвитку країни - це європейська інтеграція. Курс на Брюссель -  головна мета України на найближчі роки. 

Невпевнено, кульгаючи і спотикаючись на кожному кроці, ми йдемо цим курсом. З боями парламент приймає законопроекти, які відповідають європейським стандартам, уряд, за допомогою громадських організацій,  розробив Національну стратегію з прав людини, усі країни Європейського Союзу ратифікували договір про Асоціацію України з ЄС. Усі, крім однієї - Нідерландів. Там, згідно місцевого законодавства, подібне рішення повинно прийматися на всенародному референдумі, який відбудеться вже 6 квітня цього року і тоді стане зрозуміло європейське майбутнє України. 

Політики, журналісти, громадські діячі та просто небайдужі люди роблять усе можливе й неможливе задля того, що голландці сказали нам “Так”.  Але шайка приматів звели усі старання нанівець. 

Місто Львів, де повинен був відбутися “Фестиваль Рівності”, перетворилося на шабаш гомофобів, радикалів і відкритих нацистів, які влаштували “священну інквізицію” з благословення духовенства та міської влади, прямо на вулицях столиці Галичини. 

Багато грошей та років було витрачено на міф, що Львів є справжнім європейським містом, що саме місто Лева першим почало євроінтегруватися і саме воно відведе до Європи усю країну. 

Днями стало зрозуміло, що саме Львів поховає усі шанси України на європейське майбутнє. Міський голова Андрій Садовий може записати ще сто відеозвернень до громадян Нідерландів, але вони побачать не їх, а його дії. Побачать його мовчазну згоду на знищення людей - моральне та фізичне. Міська влада не зробила нічого для захисту людей, які хотіли скористатися своїми конституційними правами. Вона підтримала свій електорат, бо виграти вибори це важливіше безпеки городян, це навіть важливіше майбутнього України.

Головне зберегти рейтинги і залишити шанси на президентське крісло. А свобода, права людини, мирні зібрання, безпека - це все таке. Від диявола. 

Поки ЛГБТ-активісти активно агітують голландців проголосувати за Україну, “патріотичні” праворадикали завдають болісні удари по зовнішньому іміджу країни, через які постраждаємо усі ми. 

Не хочу казати, що останні події у Львові це замовлення, яке організувала рука крємля. Ні, це банальна тупість. Тупість, яка вбиває державу і захищає основний зовнішньополітичний інтерес Росії - не пустити Україну до Європи. 

Олексій Сімончук

P.S. Редакція ІА "Національний ЛГБТ-портал" може не розділяти погляди автора матеріала.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти