709

“ЛГБТ - це частина твого життя”: реакція Facebook-спільноти на зрив “Фестивалю Рівності”


Мустафа Найєм, Вахтанг Кіпіані, Іван Оберемко, Євген Приходько, Отар Довженко та інші

“ЛГБТ - це частина твого життя”: реакція Facebook-спільноти на зрив “Фестивалю Рівності”

Головною інформаційною подією останніх кількох днів був зрив “Фестивалю Рівності” у Львові. Усі бажаючі встигли висловити свою думку на цю тему. 

“Національний ЛГБТ-портал” підготував добірку найцікавіших постів популярних українських блогерів, журналістів та лідерів думок, опублікованих у соціальній мережі Facebook.

Іван Оберемко видав цілу серію постів. Розпочав він з того, що попросив відписатися від нього усіх, хто вважає, що ЛГБТ не можуть вільно збиратися і проводити Марші і т.д., де і коли вони побажають. І додав: 

“Тим більше, якщо ви вважаєте, що пропаганда рівності може схилити вас або ваших дітей поміняти сексуальну орієнтацію, то вам потрібно не тільки відписатися від мене, але краще ще й забанити, бо, бачить бог, рано чи пізно я почну пропагувати рівність, але так підло і нишком, що, повірте, ви не зможете встояти і станете геєм в лічені хвилини і навіть не будете знати, хто в цьому винен”, - іронічно написав блогер. 

Потім він додав, що засмутився, якби його син був би геєм, бо тоді йому прийшлось би жити у такому гомофобному суспільстві, де не поважають рівність. І додав, що краще б люди так обурювались фактами корупції, ніж геями. 

Адвокат Масі Найєм написав, що помітив цікаву статистику: 

“Чим більше у чоловіка проблеми з жінками - тим завзятіше він виступає проти геїв”.

Його брат, народний депутат Мустафа Найєм написав, що якщо в країні не виникне ціннісна база і механізми для стримування подібних явищ (напад на Фестиваль Рівності - Редю), реінкарнація януковичів неминуча.

У історика Вахтанга Кіпіані складається враження, що деякі громадяни були на різних Революціях Гідності. 

 

Смішно і сумно водночас, коли, приміром, україномовні та греко-католики, які є більшістю у Львові, але завжди були і є с...

Posted by Вахтанг Кіпіані on Sunday, 20 March 2016

Викладач Українського католицького університету Отар Довженко вважає, що толерантність - це наслідок тривалих світоглядних перетворень, її не можна нав’язувати і, тим паче, не треба опускати руки і розчаровуватися. 

 

Я мав унікальні передумови для того, щоби бути толерантним – виріс в інтелігентній, ліберальній і не релігійній родині. ...

Posted by Otar Dovzhenko on Saturday, 19 March 2016

Український журналіст, який зараз живе і працює у Польщі, Євген Приходько написав, що будь-яка агресія походить від незнання. 

“Тому, наприклад, в питанні ЛГБТ, рішення знайдеться тільки шляхом просвітництва та інформаційної політики.

Телеканали, в першу чергу, як найпопулярніше джерело інформації, повинні регулярно пояснювати людям, що гей - це твій колега на роботі, а лесбійка - поліцейська, що виписує тобі штраф.

Головна ідея така, що ЛГБТ - це частина твого життя, частина невідомого тобі життя, лише тому, що ти сам обмежив себе в самоосвіті. Людям повинно бути соромно”, - вважає він. 

 Музикант Михайло Крупін впевнений, що в Україні краще проводити гей-паради, ніж смолоскипну ходу.

 Експертка Інституту масової інформації Ірина Земляна написала, що для неї головна релігія - це не кривдити людей. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти