2192

“Більше батьків стають готовими говорити публічно про себе”: як пройшла нова зустріч організації “Терго”


“Більше батьків стають готовими говорити публічно про себе”: як пройшла нова зустріч організації “Терго”

Минулими вихідними у конференц-залі організації GIZ відбулася нова зустріч батьківської ініціативи “Терго”. 

Це була найбільша зустріч за весь час їхнього  існування . З усієї країни приїхало близько двадцяти батьків (зазвичай, на зустрічах присутні 10-15 людей). До того ж, були приїхали два батька, що є унікальним випадком для організації, і мати трансґендерної людини. 

Батьки розповідали історії камінг-аутів власних дітей і їхню реакцію на це. Психологи організації провели тренінґи для присутніх, які допомогли їм зрозуміти свої страхи і тривоги. 

“Під час цієї зустрічі я побачив, як все більше мам відкрито говорять на ЛГБТ-тематику. Вони бажають більш детально дізнатися деякі моменти. Наприклад, звідки з`явилася гомосексуальність. Це була дуже відкрита і безпрецедентна зустріч”, - каже інтегрований експерт з Німеччини Свен Штаброт. 

Він додає, що вони також обговорили організаційні питання - хто хоче побути “живою книгою”, де пройде наступна виставка “Наші рідні”. 

“Більше батьків стають готовими говорити публічно про себе”, - розповідає Свен. 

Наталя, мати гомосексуальної дитини, каже, що на зустрічі зібралися однодумці, тому все пройшло цікаво і корисно. 

“Приємна і продуктивна зустріч мам-однодумців, об'єднаних спільною проблемою - у всіх нас гомосексуальні діти.

Відмінна робота психологів, як завжди, приносить результати - злегка сплакнули і знову "готові до бою" - любити своїх дітей і допомагати їм жити.

Дякуємо організаторам за турботу, а всім учасникам - за емоційне підживлення. Тут ми можемо бути самими собою і не приховувати власні страхи і побоювання, пережити які разом - набагато легше”, - говорить вона. 

Також задоволеною від зустрічі залишилася і Антоніна:

“Ми обговорювали дуже цікаві теми. Отримали відповіді на питання, які нас хвилювали. Приємно, що з`являються нові мами, які розповідають свої цікаві історії”. 

Наступна зустріч батьківської організації “Терго” відбудеться у травні. Матеріал “Національного ЛГБТ-порталу” про ініціативу можна прочитати тут. 

Підготував Олексій Сімончук

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти