11411

"Люди, які прийшли - це найкраща гарантія наших стосунків": у Києві відбулося перше ґей-весілля


"Це одна з найбільш зворушливих і красивих пар, які я бачила у своєму житті"

"Люди, які прийшли - це найкраща гарантія наших стосунків": у Києві відбулося перше ґей-весілля

У п`ятницю, 8 квітня, у Києві відбулося весілля одностатевої пари - Тимура Левчука та Зоряна Кіся. 

Церемонія пройшла у конференц-залі ВБО "Точка Опори". На ній було присутньо близько 30 людей. Окрім цього, знімальна група голлівудської зірки Еллен Пейдж проводила зйомки для своєї передачі "Gaycation" про ЛГБТ у всьому світі. 

"Це була церемонія, яка не передбачає за собою жодних офіційних документів. Це символічна штука, але для нас це було дуже важливо. Ми вважаємо, що ті люди, які прийшли - це найкраща гарантія наших стосунків, аніж офіційні документи від держави", - каже Тимур Левчук. 

Церемонія нікого не залишила байдужим, тому багато гостей написали пости у соціальних мережах, де поділилися власними емоціями і думками з цього приводу. 

"А в нас в офісі справжне гей весілля. З тортиком, гостями, клятвами і всіма ділами", - першим розповів про це мережі Богдан Глоба. 

"Дуже чутливе весілля видалося, дуже зворушливі наречені. Тімур з Зоряном є для мене прикладом сили, мудрості та впевненості, які не зважаючи ні на що, вміють бути щасливими. Пишаюся вами, Друзі і вітаю з одруженням!", - написала Ірина Земляна. 

"Це було зворушливо й символічно. Пишаюся вами, хлопці, й бажаю довгі літа щасливого подружнього життя", - пише Андрій Агафонов. 

"Це одна з найбільш зворушливих і красивих пар, які я бачила у своєму житті. Інакше й не бути не може, коли розумієш, скільки перепон і дурості навколо доводиться долати двом людям, а вони все одне люблять одне одного і люблять країну, яка поки офіційно не визнає їх стосунки. Поки", - ділиться емоціями Христина Морозова. 

"Перший раз на весіллі, і одразу так. Насправді було дуже мило. Ви сміливі і це було круто!", - написала Ліза Кузьменко. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти