707

В Києві покажуть програму ЛГБТ-кіно "OUT & PROUD"


В рамках Київського міжнародного фестивалю короткометражного кіно продемонструють ЛГБТ-програму "OUT & PROUD"

В Києві покажуть програму ЛГБТ-кіно "OUT & PROUD"

21 квітня в рамках Київського міжнародного фестивалю короткометражного кіно продемонструють спеціальну ЛГБТ-програму "Out & Proud". Показ почнеться о 22:00 в кінотеатрі "Кінопанорама".

"Чи для справжнього кохання має значення національність, стать або країна проживання? Хотілось би відповісти, що ні, та на жаль реальність виглядає інакше. Багато хто змушений вдавати, що є кимось іншим, часто протягом всього життя. Ми самі створили таке суспільство, в якому людина не може зізнатись в існуванні найважливішої особи в своєму житті, навіть своїм близьким", - йдеться в описі програми.

Спеціальна програма ЛГБТ-кіно Out & Proud присвячена тому, як би безжалісно це не звучало, бажанню бути самими собою.

Дев'ятнадцять (Nineteen)

Медлін Келлі (Madeline Kelly)
Австралія / 2015, 10 хв

Поки ще не пізно, дев'ятнадцятирічний хлопчина має можливість отримати досвід, якого він завжди прагнув. Фільм отримав відзнаку за захист прав людини та соціальної справедливості від Технологічного університету в Сіднеї у 2014 році.

Мама знає краще (Mother Knows Best)

Мікаель Бундсен (Mikael Bundsen)
Швеція / 2016, 13 хв

Мама абсолютно нормально сприймає те, що її син щойно познайомив її зі своїм хлопцем. Вона просто хоче дати йому гарну пораду. Напружений діалог і прекрасна акторська гра викривають відносини у родині, а поїздка у машині призводить до непередбачуваних наслідків для усієї сім'ї.

Віктор ХХ (Victor XX)

Ян Гаррідо (Ian Garrido)
Іспанія / 2015, 20 хв 

Віктору подобається експериментувати зі своєю статтю. Він не знає, хлопець він чи дівчина. Разом зі своєю мамою Марі Ангелес та дівчиною Рамою він живе у селі біля моря в Альмерії. Але коли він потрапляє до міста, перебуваючи під прикриттям анонімності, він відкриває себе.

Видиме мовчання (Visible Silence)

Рут Гамніт (Ruth Gumnit)
США, Таїланд / 2015, 43 хв

У консервативному таїландському суспільстві для лесбійок нема місця. Таких жінок сприймають, як неадекватних і ненормальних людей, які ганьблять родину. Героїні фільму мають різний вік та соціальний статус. Деякі з них "томбої", а інші щасливі бути жінками. Хтось мріє вирватись з оков традиційних жіночих ролей, а інші хочуть створити родину. Але їх усіх об'єднує одне: вони потребують прийняття та поваги.

Купити квиток.

З повною програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Підготував Левчук Тимур

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти