711

“Шукайте реальні причини”: ЛГБТ-активісти і гомофоби протестували під Верховною Радою


“Шукайте реальні причини”: ЛГБТ-активісти і гомофоби протестували під Верховною Радою

 “Я представник церкви християнської надії. Хочу розповісти вам істину”, -  з такими словами підійшов до ЛГБТ-активістів чоловік, який вийшов протестувати під стіни Верховної Ради проти того, щоб “вирізали сім`ю”. 

Сьогодні зранку перед парламентом зібралися дві групи людей. Одна (пара сотень) вимагала, щоб депутати виключили із законодавства поняття сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність, а також не прибирали із Конституції пункт про те, що шлюб - це союз між чоловіком і жінкою. Другі (кілька десятків людей) закликали припинити маніпуляції і шукати реальні причини занепаду окремих сімей, а не звинувачували у всьому гомосексуальність. 

Організаторами першої акції виступили активісти руху “Любов без гомосексуалізму”, яким неодноразово закидали роботу за гроші Віктора Медведчука - близького друга і кума Володимира Путіна. 

Мітинг ЛГБТ-спільноти, у свою чергу, був менш організованим, адже про його проведення говорилося у закритій групі фейсбука і воно ніяк не анонсувалося, бо це могло викликати додаткову небезпеку. 

Перед початком мітингу “захисників сім`ї” вийшов панотець, який розігрівав натовп, і вони усім разом зачитали “Отче наш”. Потім приїхав Руслан Кухарчук і заявив про кілька вимог протестувальників. Серед яких вищезазначені, а також - виключити із Національної стратегії по правам людини пункт про цивільні партнерства, і назначити на пост Уповноваженого з питань сім`ї горезвісного Адріана Буковинського. 

“Вони намагаються нав`язати нам свою поведінку, але нехай роблять це вдома. Там їм ніхто не заважає і не дискримінує. Це їхнє право, але не треба це пропагувати. Тим паче, давати право одружуватися і заводити дітей, бо ким виростуть такі діти? Гомосексуалами. Так знищується сім`я і людство”, - каже один з учасників руху “Любов проти гомосексуалізму”. 

ЛГБТ-активісти вийшли на акцію із плакатами: “Шукайте реальні причини”, “Люди не пропаганда”, “Ми за владу без гомофобів”, “Конституція для всіх” і т.д.  

“Якщо вони справді виступають за сімейні цінності - вони повинні зайнятися реальними проблемами.

Українські сім`ї розпадаються через алкоголізм, домашнє насильство, дурість, через те, що люди незадоволені одне одним, через економічну кризу. Але українські сім`ї точно не розподаються через ЛГБТ”, - каже Зорян Кісь. 

Загалом, акції проходили мирно і без провокацій. Одна сторона кричала свої лозунги, інша - свої. Опоненти навіть кілька разів подискутували і висловили один одному свою позицію. 

Зокрема, до ЛГБТ-активістів підійшов Адріан Буковинський, який був обурений тим, що його безпідставно називають гомофобом. 

“Ви прийшли знайомитися з хлопцями?” - жартома спитали його. Він посміявся і почав розповідати, що його слова завжди неправильно інтерпретують. 

“Що таке гомофобія? Це є страх перед вами. У мене немає страху і ненависті до вас немає. Ще раз повторюю - немає страху, немає ненависті”, - каже Буковинський. 

Він ще кілька разів повторив, що з повагою відноситься до ЛГБТ, але звинуватив спільноту в інформаційній кампанії проти нього, через яку його зняли з посади. За його словами, три роки тому він не казав образливі речі, а тільки заявив, що “гомосексуальність, некрофілія, педофілія, зоофілія - це все ланки одного ланцюга”. 

З цього приводу, він коротко поговорив із журналістом “Національного ЛГБТ-порталу”: 

- Тобто ви порівнюєте некрофілів, зоофілів, педофілів і гомосексуальність. Це офіційна ваша позиція? 

- Я не порівнюю. 

- Ви кажете, що це все одна ланка. 

- Я говорю, що люди, які мають такі схильності - це є один ланцюг. Вони також претендують на інакшість, також хочуть узаконити свій спосіб життя. 

- Ви християнин? 

- Так. 

- Тоді можна сказати, що християни знаходяться в одному ланцюжку з терористами Ісламської держави? 

- Уперше таке чую. 

- Ви порівнюєте гомосексуалів і педофілів, тому що це все інакшість, один ланцюг. А християни і бойовики Ісламської держави - це все послідовники релігійних течій. 

- Це фанатики. Християнство не є фанатизмом. 

- Також і гомосексуальність це не злочин, а педофілія - злочин.  

- Вас що хтось переслідує? 

- Мене - ні. 

- Ну так в чому справа? 

- У тому, що я ґетеросексуал. 

- Ніхто і нікого не переслідує, а повну мою цитату подивіться на моїй сторінці. 

Після цього Буковинський попрощався із ЛГБТ і пішов до своїх протестувальників. Але після нього прийшли інші бажаючи висловити свою позицію: 

 

“Я представник церкви християнської надії. Хочу вам розповісти істину. Ви готові мене вислухати? Господь створив чоловіка та жінку. Ви знаєте про це? Написано, що людина, залишивши батька та мати, повинна пристати до дружини. Бог розуміє родину, як стосунки між чоловіком і жінкою.

Господь каже: плодіться і розмножуйтеся. Якщо ти будеш дружиною, а він - твоїм чоловіком. Ви зможете народити дитину?”. 

Його істину почули, але він нікого не переконав. Опоненти ще довго наводили один одному аргументи своєї правоти, але кожен залишився при своїй думці. Прихильники Кухарчука продовжили вважати, що хтось вирізає сім`ю, а ЛГБТ - продовжують закликати боротися із реальними проблемами, які впливають на життя.   

Підготував Олексій Сімончук

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти