420

В Полтаві відбулась презентація PRIDE Україна: як це було?


Під час презентацію журналу було продемонстровано ЛГБТ-фільм "Сім'я"

В Полтаві відбулась презентація PRIDE Україна: як це було?

Захід, який відвідало близько двадцяти осіб, модерувала журналістка та правозахисниця, експертка Інституту масової інформації Ірина Земляна. Під час дискусії Ірина заявила, що "це дуже відповідальний момент".

"Для мене це дуже відповідальний момент, адже я з Полтави і я рада модерувати цю дискусію. Я переконана, що такі розмови дуже важливі і хочу, щоб моє місто ставало відкритішим і толерантнішим. Ви спитаєте, чому я це підтримую? На моє переконання кожен громадянин і громадянка несуть відповідальність за те, в якій країні ми живемо. Я хочу жити в толерантній країні".

Вона відзначила, що її знайомство з ЛГБТ-спільною почалося зі знайомства з Богданом Глобою, а коли вона публічно заявила про підтримку їй відкрилися друзі та колеги.

"Коли ми відкритого говоримо про власну позицію, публічно засуджуємо будь-які стереотипи і упередження, люди відкриваються нам і починають бути справжніми, такими якими вони є. Це велика відповідальність і дуже приємно одночасно".

У дискусії, також, взяла участь Голова громадської організації "Терго" Олена Глоба, яка розповіла, що чекає нових батьків, які мають ЛГБТ-дітей і готова їх підтримати:

"Ми в Терго завжди чекаємо нових батьків, готові їм допомогти і підтримати, готові підтримати їхніх дітей. Нашою метою є відновлення гармонії та довіри в сім'ях - це дуже важливо".

Вона відзначила, що батьків, які приїздять на зустрічі, стає все більше і це хороша тенденція, яку потрібно підтримувати. На думку Олени дуже чудово, що з'являються батьки трансгендерних людей, адже вони також потребують підтримки.

Від імені редакції журналу "PRIDE України" був журналіст Левчук Тимур, який розповів про ідею журналу, матеріали які в ньому є та інтерв'ю. Тимур, також, розповів більш детально про ЛГБТ-фільм "Сім'я", як один із героїв стрічки.

Дискусія пройшла в гарній атмосфері та без прецедентів. Учасники висловили гарні відгуки про журнал та фільм, а також скористалися можливістю задати питання, які їх цікавлять.

Підготував Левчук Тимур.

Фото учасників презентації не публікуються з міркувань безпеки.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти