58885

TOP-7 додатків для подорожей, які стануть в нагоді ЛГБТ


Ми підготували підбірку цікавих додатків, що стануть у нагоді ЛГБТ-людям, які вирішили подорожувати

TOP-7 додатків для подорожей, які стануть в нагоді ЛГБТ

Сьогодні, практично кожен з нас є власником смартфону, мобільні додатки та інтернет стали незамінними помічниками у мандрівках.

Ми знайшли найбільш цікаві ЛГБТ-додатки, які допоможуть дізнатися більше про френдлі заклади та місця, знайти нових ЛГБТ-друзів, які готові прийняти вас у себе дома чи стати вашим гідом.

Додатки для ЛГБТ-спільноти – це зовсім нова вітка розвитку додатків, яка швидко набирає популярності.

1. Wimbify 

Новий, але дуже цікавий гравець на полі ЛГБТ-додатків. Його можна охарактеризувати, як поєднання між Couchsurfing Airbnb та Grindr.

Програма дозволяє вам подорожувати безкоштовно, зустрічаючи ЛГБТ-людей по всьому світу, які готові поділитися своїм будинком, бути вашим гідом або подорожувати разом з вами. Концепція програми заснована на популярній філософії обміну для економії.

2. Misterbnb

Онлайн-сервіс, який дозволяє орендувати житло у ЛГБТ та френдлі по всьому світу. Подумайте AirBnB для ЛГБТ! Ви можете орендувати горище в Сохо, кімнату в Барселоні, кушетку в Кастро або затишну квартира в Челсі.
В мережі Misterbnb більше 30 тис. людей, які готові здати житло в оренду у більше, ніж 130 країнах.

3. Vespa

Додаток, що включає в себе оновлені списки френдлі та ЛГБТ-закладів для міст по всьому світу з відгуками. Vespa містить інформацію про понад 5000 закладів у більше, ніж 300 міст 70 країн світу.

4. Grindr

Вважається одним з найпопулярніших тематичних сервісів для знайомств. За допомогою програми можна знайомитися з чоловіками, які знаходяться в безпосередній територіальній близькості, обмінюватися знімками і вести спілкування в чаті.

Одна з переваг програми - коротка анкета, на заповнення якої не потрібно витрачати багато часу.

 

5. Hornet

Соціальна мережа для геїв та бісексуальних чоловіків. Крім стандартних параметрів, в додатку можна вказати свій ВІЛ-статус і дату тестування. Навідміно від Grindr, сервіс не обмежує кількість користувачів яких виможете побачати навколо себе.

 

6. Her

Her - один з найкращих додатків знайомств для лесбійок, бісексуальних та квір-жінок. Користувачі можуть відправляти необмежену кількість повідомлень, завантажувати необмежену кількість фотографій, а також читати статті про поп-культуру.

Програма ідеально підходить для знайомств, дружби або просто чату.

7. Only Women

Додаток для знайомств лесбійок та бісексуальних жінок. Програма відрізняється докладними анкетами.
Визначається відстань до користувачок і місце їхнього знаходження. Передбачена можливість заводити віртуальних друзів.

КВІР-додатки на підході

One+Love

One+Love - додаток для квір-людей. Додаток міститиме спектр, на якому можна буде обрати сексуальну орієнтацію, гендерну ідентичність та тип стосунків. Додаток надасть можливість для знайомств та міститиме перелік КВІР-закладів, місць та цікаву інформацію для КВІР-людей. 

 Підготував Левчук Тимур

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти