672

У Луцьку дізналися чому вигідно пропагувати одностатеві шлюби


Скільки відсотків українців розлучаються, які головні причини такого явища, які виклики впливають на українські сім’ї та навіть, чому економічно вигідно розлучати родини та пропагувати одностатеві стосунки – про все це йшлося 20 травня під час круглого столу на тему «Сімейна політика України: цілі та завдання» у Луцьку.

У Луцьку дізналися чому вигідно пропагувати одностатеві шлюби

Народні обранці, представники громадськості, наукової спільноти та релігійних організацій, стурбовані певними негативними тенденціями в сімейній політиці, зібралися в луцькому ЦНАПі, аби обговорити проблеми українських сімей та можливі шляхи їх вирішення. Про це повідомляє ВІП.

На початку зустрічі гостей, що з’їхалися до Луцька задля обговорення сімейної політики України, представив модератор круглого столу, Сергій Шараєвський - співзасновник у Громадське.Волинь та директор ГО "Територія 2.2".

Мета останнього: 

- забезпечення та сприяння у набутті якісних практичних професійних знань, вмінь та навичок у різноманітних сферах життя,
- створення умов для розвитку особистості,
- утвердження християнських цінностей серед дітей, молоді, дорослих та сімей,
- виховання нового покоління в дусі християнської етики та здорового способу життя,
- задоволення та захист законних соціальних, творчих, економічних та інших спільних інтересів своїх членів. 

Взявши слово першим, народний депутат України, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність і здоров’я України» Павло Унгурян назвав три найбільші проблеми в сенсі становища сім’ї – молоде покоління, яке вступає у відносини безвідповідально, неповні сім’ї, що несуть у собі і невміння дітей жити у повній сім’ї, а також імпортовані зі Сходу чи Заходу проблеми. Утім, на його переконання, від цих проблем похідними є дуже багато інших. Мовець також озвучив сумну статистику – 60 % створених в Україні сімей розлучаються.

Експерт із питань сімейної політики та сімейних відносин Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський розповів, що на державному рівні, а також законодавчо сімейні цінності майже жодним чином не впроваджуються. На його думку, «Державна цільова соціальна програма підтримки сім’ї до 2016 року» майже недієва, і на Волині, як і в будь-якій іншій області, підготовка до подружнього життя практично не здійснюється. Він запевнив, що було б добре запровадити обов’язкову програму підготовки до створення сім’ї.

Саме Андріан Буковинський претендував на посаду Урядового уповноваженого з питань сім'ї,про те це рішення було скасовано. 

28 лютого 2013 року у прес-центрі УНІАН відбулась прес-конференція на тему: «Саміт Україна – ЄС: Чи є шляхи зближення з Європою без пропаганди гомосексуалізму в Україні». Тоді, Адріан Буковинський зазначив, йдеться на ресурсі bukovynski.com:

«Суспільству нав’язують антинорми, нас готують до їхнього прийняття. Очікується, що суспільство змінить свій погляд на ці питання. Зараз, на даному етапі, ми дискутуємо про права геїв і лесбіянок. Але потрібно говорити і про інші персонажі гендерного спектру – педофілів, некрофілів, зоофілів і т.д. Це все ланки одного ланцюга... Суспільство одностатевих пар. Яке його майбутнє? Відповідь очевидна! Гей-культура приводить до знищення світу...».

Руслан Кухарчук розповів, що в останній рік–півтора для дискредитації сім’ї та підміни поняття «сім’я» зроблено дуже багато. Для прикладу, один із таких кроків – внесення змін до Конституції. Зокрема, в проекті анонсованих змін Робоча група конституційної комісії підготувала змінену редакцію статті, яка визначає поняття шлюбу та сім’ї. За словами Руслана Кухарчука, у запропонованих змінах написано: «Кожен з подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі і сім’ї». Тобто вилучаються слова «чоловік» та «жінка». На його переконання, у такий спосіб здійснюється спроба закласти основу для легалізації одностатевих шлюбів та партнерств.

Нагадаємо, що цивільні партнерства передбачені  планом з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.

У розділі 105. Забезпечення комплексності та узгодженості законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації, упровадження відповідних та своєчасних позитивних дій на національному та місцевому рівні у сфері запобігання та протидії дискримінації, забезпечення ефективного та своєчасного реагування держави на нові виклики.

Підпункт 6, передбачає розроблення та подання на розгляд Кабінету Міністрів України законопроекту про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема володіння та наслідування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності, конституційного права несвідчення проти свого партнера.

Законопроект повинен бути переданим у II кварталі 2017 року на розгляд до Кабінету Міністрів України.

26 травня 2016 року, аналітична група "Левіафан" спільно з Народною депутаткою України VI скликання Катериною Лук'яновою та ВБО "Точка опори" підготували Проект закону про цивільне партнерство та влаштували громадське обговорення в місті Києві.

Кому і чому вигідно пропагувати одностатеві стосунки?

Про це розповіла член Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України Ольга Романенко. Вона проаналізувала взаємовплив сімейних цінностей і економічного добробуту.

«Є економічний сенс в тому, щоб переконувати людей жити на самоті. Самотні люди і одностатеві пари можуть більше витрачати. Коли люди розлучаються, то їм, для прикладу, треба вже не один будинок, а два, не один автомобіль – а більше і таке інше», – запевнила Ольга Романенко. До того ж, за її словами, сімейний бізнес – найбільш успішна форма підприємницької діяльності. Для прикладу, у США понад п'ять мільйонів сімейних компаній створюють понад 57 % ВВП.

Своє бачення сімейних проблем та шляхів їх подолання озвучили і представники місцевої влади – секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко та начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик.

Традиційно, учасники круглого столу підписати колективне звернення до Президента України, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради, народних депутатів та голів парламентських фракцій. Окрім іншого, у зверненні вимагають зупинити процес внесення змін до Конституції, а також затверджений урядом план дій із реалізації «Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» у частині легалізації цивільних партнерств, можливості усиновлення дітей трансґендерними людьми і в частині унормування та популяризації одностатевих сексуальних стосунків як норми.

Фото: 0382.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти