2282

Що таке традиційні українські цінності?


Що таке традиційні українські цінності?

Коли в Україні заходить мова про забезпечення прав людини для ЛГБТ одразу ж з`являються супротивники, які починають говорить про "українські традиційні цінності” (УТЦ). За їх словами, це те, “що природно", сприяє продовженню роду, і, в той же час, схвалюється церквою. 

Зокрема, днями у Херсоні пройшов марш за традиційні українські цінності, який був повністю наповнений гомофобною риторикою. 

“Національний ЛГБТ-портал” підготував відповіді на основні тези традиціоналістів про те, що таке родина, хто вбиває гетеросексуальні сім`ї, які є українські традиції і т.д.

Тато, мама, дитина - здорова родина

Найголовніший аргумент прихильників УТЦ - це те, що в родині повинні бути тато, мама та дитина (чим більше дітей, тим для них краще). Навіть якщо не говорити про одностатеві пари, можна згадати багато прикладів, коли діти ростуть без батька чи матері. Або взагалі без батьків, а з бабусями та дідусями. 

Не дарма говорять, що найвідоміша українська одностатева пара - це мати з бабусею. 

Кількість неповних сімей в Україні зростає щороку. У 2012 році державну допомогу на дітей отримували 610,8 тис. одиноких матерів. Для прикладу, у 2013 році таких було 27 тисяч. За даними  Держкомстату за 2013 рік, в Україні більше 20% неповних сімей - кожна п`ята дитина виростала без батька чи матері. Зараз ця кількість лише збільшується. 

Тим паче, через війну велика кількість батьків не повернулися до своїх сімей і вони залишилися неповними і, за словами традиціоналістів, не здоровими.

ЛГБТ вбивають гетеросексуальні сім`ї

Домашнє насилля, подружні зради, брехня, побутові сварки і багато чого іншого вбивають гетеросексуальні сім`ї. Одностатеві також. 

Але ЛГБТ-люди не мають жодного відношення до того, що руйнуються чиїсь сім`ї. Чи багато ви знаєте випадків, коли, умовно кажучи, люди побачили Марш Рівності і вирішили після цього розлучитися?

Чи багато сімей розпалися після того, як Верховна Рада заборонила дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності на робочому місці? 

Абсолютна більшість українців проти “збочень” 

По-перше, хто вирішує, що збочення, а що - ні? Для когось відвідування концертів Потапа є збоченням, але це не може бути аксіомою для усього суспільства. Кожна людина сама дає собі відповідь на це питання і вирішує його виключно для себе. 

По-друге, ніхто не проводив подібних опитувань і тому не має об`єктивної оцінки і статистики з цього питання. 

По-третє, більшість не може вирішувати, які права мають бути у меншин.

ЛГБТ суперечить українським традиціям

Можливо, суперечить. А знаєте, що не суперечить? Вседозволена ніч на Івана Купала. Коли дівчата плели вінки і кидали їх у воду чи вогонь, якщо хлопець діставав вінок — дівчина була змушена цілуватися з ним. Крім того, весь вечір дівчина мала провести з хлопцем у парі.

Або, наприклад, коли дружба допомагає нареченому у першу шлюбну річ.  Так, однією з українських традиції каже, що поки пара вперше займалася сексом після одруження, під дверима стояли гості і співали сороміцьких пісень. На весь процес їм виділяли півгодини. 

Не всі чоловіки справлялися з таким тиском, тому часто їм на допомогу приходив старший дружба, який зазвичай був родичем нареченого, або навіть його батько.

Ще одна українська традиція - простирадло чи сорочку з кров’ю після першого статевого акту наречених виносили на всезагальний огляд. Якщо наречена виявилася вже "початою" отримувала клеймо на все життя. Ось це українське традиції. Але чи хтось їх дотримується зараз? 

Вони вбивають демографічну ситуацію

Народний депутат України від БПП Іван Вінник незадоволений тим, що жінки в Україні мало народжують: 

"У нас катастрофічна демографічна ситуація. Жінка в середньому народжує 1,2 дитини, а для того, щоб на рівні нашої смертності нас не ставало менше, вона повинна народжувати 2,5. Ми повинні розвивати нашу націю, інакше нас просто не стане".

Його підтримав й одіозний гомофоб Ілля Кива: "Нашій країні потрібні сильні і сміливі чоловіки, які будуть захищати нашу країну, укладати шлюби з жінками і народжувати дітей для української, здорової, сильної та чистої нації. 

Чому ми за заборону наркотиків, які вбивають наших громадян, однак пропагуємо дивні шлюби, які вбивають нас не менше?"

Тут слід зазначити, що у одностатевих пар багато варіантів мати дітей - це і сурогатне материнство, і донорство, і усиновлення. Але поки що є законодавчі обмеження, але одностатеві пари можуть покращити демографічний стан. 

До того ж хочеться запитати, що робити гетеросексуальним парам, які не хочуть чи не можуть мати дітей? 

УПЦ визнала одностатеву любов гріхом

Скоріше всього, згодом УПЦ змінити свою думку про це і, за прикладом Папи Римського Франциска, попросить вибачення перед ЛГБТ-людьми за своє ставлення до них. Адже у цьому році вони закликали недопустити насилля на київському Марші Рівності, чого раніше ніколи не було. 

Але поки що ставлення до гомосексуальних людей не змінюється і це їхнє право, адже закони своїми словами вони не порушують. Тут є інший момент: Стаття 35 Конституції України, яка говорить, що церква відділена від держави. Тому жодні заяви та переконання вірян не можуть бути державними законами. 

Підготував Олексій Сімончук

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти