8233

Яке місто гідне провести Євробачення? (Опитування)


Вчора на UΛ:Перший пройшла "Битва міст" за право проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017"

Яке місто гідне провести Євробачення? (Опитування)

Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків та Херсон взяли участь в "Битві міст" аби показати, що готові до проведення пісенного конкурсу. Ефір "Битви міст" доступний на каналі UΛ:Перший в YouTube.

Кожне місто показало презентацію в якій відзначило свої переваги та можливості, щоб зробити конкурс доступним для фанів з України та світу.

Київ представляв заступник голови Київської адміністрації Олексій Резніков. Одним з основних переваг Резніков виділив можливість міста гарантувати безпеку і його відкритість.

І це не дармено, адже останнім і найбільш яскравим прикладом "безпеки" та "відкритості" є "Марш рівності-2016". Під час якого Київ продемонстрував можливість не тільки забезпечити безпеку, але й гарантувати право на мирні зібрань.

Проте, в рейтингу толерантних, Дніпро наступає на п'яти Києву: 16 липня там пройшов "Фестиваль рівності", який відбувся без провокацій.

Інші міста або не мають такого досвіду, або мають негативний. Наприклад, Одеса та Львів відомі судовою практикою заборон публічних ЛГБТ-заходів та нападу на них. 

Правозахисник Зорян Кісь підтримує Київ. Він відзначає, що Марш рівності у 2013 та 2015 році, не були б можливі без підтримки КМДА.

"Цього року ми мали повну підтримку з боку київської адміністрації, ми працювали як одна команда. Я впевнений, що це було б неможливим без Маршів рівності 2013 і 2015 років, завдяки яким ЛГБТ-спільнота стала важливим суб’єктом в житті міста і країни. Це найкращий аргумент для тих, хто вважає, що Марш рівності нічого не змінює. Для мене велика честь підтримувати Київ в конкуренції за право стати містом-господарем Євробачення" - заявив правозахисник Зорян Кісь, який був на ефірі "Битви міст".

ЛГБТ-активіст Богдан Глоба не підтримав жодного міста, проте виступив проти Херсону, який на його думку відомий Ківою та "хресною ходою".

"Херсон хоче проводити гейбачення в 2017 році. Гм. Ви там спочатку проведіть успішно прайд, а потім вже можна говорити про можливість міста організувати євробачення. Покишо Херсон запам'ятався Ківою і хрестним ходом за традиційні цінності. Так шо тут або хрестік зніміть або труси одінте", - написав він у соціальні мережі Facebook.

Далі опитування:

 

 

 

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти