3030

Найміцніші гей-пари шоу-бізнесу


У одностатеві стосунки ніхто ніколи особливо не вірив. Проте численні історії, причому зіркових пар, доводять, що і такі відносини можуть бути міцними, довговічними і можуть дати фору традиційним шлюбам.

Найміцніші гей-пари шоу-бізнесу

Звичайно, однією з головних міцних гей-пар є Елтон Джон і Девід Ферніш. Вони разом вже 20 років. Девід став підтримкою для Елтона в 1993 році - він допоміг тому подолати алкогольну та наркотичну залежність. Як тільки у Великобританії дозволили одностатеві шлюби, пара зіграла весілля, а в 2010 році у пари з'явився перший син від сурогатної матері, а в 2013 - вже другий синочок.

Актриса Синтія Ніксон, відома нам по серіалу «Секс у великому місті», вже 10 років разом з соцпрацівницею Крістін Маріноні. Пара познайомилася на одній із соціальних акцій в Нью-Йорку в 2003 році. До цього Синтія 15 років прожила у шлюбі з професором Денні Мозесом, від якого народила трьох дітей. Зараз вони разом з Крістін виховують цих дітей. А в 2011 році і Крістін народила парі сина Макса. До речі, діти від першого шлюбу Синтії нормально поставилися до нових відносин мами, адже іх хресна також гомосексуальна.

Гей-пари в світі моди - не новина. Але прожити разом 27 років (!) Не кожен зуміє. Це можливо - на своєму прикладі довели дизайнер і режисер Том Форд і редактор Річард Баклі. Чоловіки познайомилися в 1986 році на одній з фотосесії журналу Vogue. Через три роки після знайомства їм довелося пережити важкі часи, коли у Річарда виявили рак. Однак зараз хвороба переможена, пара виховує сина Олександра.

9 років разом телеведуча Еллен ДеДженерес - володарка 11 премій «Еммі» і актриса Портія де Россі, зірка серіалу «Еллі МакБіл». Блондинки познайомилися на церемонії одного з телеканалів в 2004 році, а в 2008 - зіграли власне весілля.

Актор і співак Ніл Патрік Харріс, який став особливо відомий після ролі бабія (!) Барні в серіалі «Як я зустрів вашу маму», вже 7 років живе з актором Девідом Бартків. Коли в 2011 році одностатеві стосунки узаконили в Нью-Йорку, пара відразу оголосила про заручини. А в 2010 році у пари з'явилися двійнята від сурогатної матері.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти