386

Руслана відкрито підтримує ЛГБТ...за кордоном.


Переможниця Євробачення 2004року Руслана виступала на закриті World Out Games 2013 в Антверпені («гей-олімпіада»), висловила публічну підтримку ЛГБТ та розповіла про те, що Україна змінюється, і що прийшов час зробити щось для ЛГБТ в Україні.

Руслана відкрито підтримує ЛГБТ...за кордоном.

Руслана дала короткий коментар про ЛГБТ в Україні, після виступу на закритті World Out Games в Анверпені (Бельгія). 


Руслано, ти знаходишся на закритті Прайду в Антверпені та OutGames (ЛГБТ-версія Олімпійських ігор), що ти думаєш про права геїв в Україні?

У нас багато що змінилося, зараз не 2004 рік, коли я виграла Євробачення і брала участь в Прайді (Стокгольм – ред.) багато людей казали мені: «Руслано, що ти робиш? Це неправильно!». Це були нерозумні люди, я не могла зрозуміти цих людей, тому що ви (ЛГБТ) неймовірні, ви чудові! У Вас є ваш власний стиль, не думайте про зайве, збережіть його. Ніхто не може змінити Вас, ваше життя, ваші правила, ваш розум і ваше серце. Мені подобаються ці глядачі (ЛГБТ), вони розуміють мене,а я відчуваю їх. Вони справді «дикі» (у Руслани є альбом «Дикі танці» - ред.). Я підтримую їх. Зараз Україна змінилася, менше критики, але досі немає відкритих шоу, виступів чи інших заходів з ЛГБТ. Ставлення «це окей, але краще цю тему не зачіпати». Я думаю, це не добре, я думаю я можу щось зробити, щоб змінити цю ситуацію. Приїжджайте в Україну на різні заходи, і можливо ви нас зміните.

Чи ви відкрито підтримуєте гей-спільноту в Україні?

Так, у мене багато друзів, і вони чудові музиканти, мій перукар (ред. "це підтримка геїв чи стереотипів?"), він чудовий, такий талановитий. У мене дуже багато друзів, і я не можу подумати, щоб у них були проблеми. Але я думаю, що нам треба ще багато що змінити. І, мабуть, мій виступ тут це хороший приклад таких дій.

Як ви думаєте, чи піде Україна шляхом Росії?

Ні! Ні! Ні! Це політична ситуація, нічого спільного з людьми. Звісно, ні. Ми мовчимо, але не відштовхуємо цих людей. Зараз не 2004 рік, коли мене критикували.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти