180

Марін Ле Пен: Росія - не найгірше місце для геїв


У Росії не переслідують гомосексуалів - таку думку висловила французька політкиня Марін Ле Пен. Як повідомляє Le Parisien, лідер партії «Національний фронт» звинуватила уряд Франсуа Олланда в потуранні справжнім гнобителям секс-меншин.

Марін Ле Пен: Росія - не найгірше місце для геїв

Виступаючи у студії програми «C Politique» на телеканалі France 5, Ле Пен заявила: «Є дві країни, про які дійсно можна сказати, що там переслідують гомосексуалістів - це звичайно ж, Саудівська Аравія і Катар». І після короткої паузи додала: «Про Росію цього не скажеш».

Водночас Le Parisien відзначає, що в останні роки в Росії посилюється «нетерпимість» по відношенню до геїв: якщо в 2005 році, за даними опитувань, ідею рівноправності людей різних сексуальних орієнтацій підтримував 51 % росіян, то в 2013 -му - всього 39 %.

Газета також нагадує про «численні вбивства» гомосексуалів в Росії і про заборону на пропаганду нетрадиційних відносин неповнолітнім. У цьому ж ряду автор статті говорить про стурбованість деяких неурядових організацій становищем мігрантів, трудящих на будівництвах в Сочі.

Окреслені проблеми спонукали президента Франції Франсуа Олланда і міністра закордонних справ Лорана Фабіуса відмовитися від поїздки на Олімпіаду в Сочі. Однак, як зазначає Марін Ле Пен, ці ж самі люди «все життя "підлабузнюються" перед катарцями і саудівцями, які, м'яко кажучи, не є взірцем дотримання прав людини в тому, що стосується гомосексуальності».

Коментуючи рішення Олланда, лідер « Національного фронту» відзначила, що традиція зовсім не вимагає присутності всіх світових лідерів на церемонії відкриття Олімпіади, і нагадала, що президент Ніколя Саркозі теж не поїхав* на відкриття Ігор 2008 року в Пекіні.

*Так сказано в оригіналі (прим. RT).

Прес-служба Національного ЛГБТ Порталу

Джерело: inotv.rt.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти